Rekordowe, inspirujące i potrzebne Targi EKOstyl 2018 w Bielsku – Białej

targi ekostylTak w kilku słowach można podsumować targi Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej, które zakończyły się w niedzielę w dniu 18 listopada br. W opinii wielu gości i osób z ekobranży – Targi EKOstyl są potrzebnym, bardzo dobrze służącym promowaniu zdrowego stylu życia wydarzeniem. A portal Kliknij w Zdrowie był ich patronem medialnym.

Targi EKOstyl odnotowują stałą tendencję wzrostową

W minionej edycji wzięło udział ponad 250 wystawców – o 20 % więcej niż przed rokiem, rekordowa okazała się też frekwencja zwiedzających o 15 % więcej w porównaniu z poprzednią edycją.

Były to 3 inspirujące dni pełne zdrowych produktów, naturalnych sposobów dbania o zdrowie i urodę, nowych smaków, zapachów oraz kolorów. Pokazy kulinarne, degustacje, ciekawe stoiska, a także warsztaty i prelekcje tworzyły wyjątkowe wydarzenie, wręcz oblegane przez zwiedzających.

Targi EKOstyl – bogata oferta

Dzięki bogatej i ciekawej ofercie, jaką przygotowali wystawcy, a także z uwagi na atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, wykładów i prelekcji – targi zebrały wiele pochlebnych opinii ze strony obecnych na targach ekspertów, partnerów targów jak i odwiedzających gości.

W tym roku na targach pojawiło się też wielu przedstawicieli firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z wystawcami, byli też obecni klienci i biznesmeni z Czech i Słowacji.

Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze zdrową żywnością – polskich producentów i lokalnych rolników, a także stoiska z wielu innych regionów świata.

Prezentowane były m. in. regionalne specjału z Litwy, austriackie i niemieckie sery, smakowite przetwory z Grecji, Bułgarii, Węgier, Austrii, Azerbejdżanu, Portugalii, Ukrainy i innych regionów Europy.

Zobacz też:

Miód Manuka – najlepsze naturalne lekarstwo na rany

Naturalny płyn micelarny z oleju kokosowego

Kosmetyki: szukaj tych naturalnych składników

ekostylBardzo atrakcyjne dla zwiedzających okazały się też stoiska firm i placówek oferujących profilaktykę zdrowotną, wczesną diagnostykę, odnowę biologiczną, anti age, a także suplementację, doradztwo dietetyczne.

Wszystkie te produkty, terapie i usługi łączył jeden cel – były  naturalne, bezpieczne, służące zdrowiu i podnoszeniu jakości życia.

Organizator targów – Biuro Promocji i Wystaw Astra dziękuje wystawcom za udział w targach, gościom targowym za rekordową frekwencję oraz za szereg życzliwych opinii.

Zapraszamy na następną edycję tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2019 r. w Bielsku – Białej

WYNIKI KONKURSU TARGOWEGO – Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej

Na 6 Międzynarodowych Targach Zdrowej Żywności, Zdrowego Stylu Życia i EKOrodziny – Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej w Konkursie dla Wystawców zostały przyznane nagrody: Eko Kryształy oraz Wyróżnienia.

Eko Kryształy zostały przyznane firmom:

  • HEM POLAND Sp. z o.o. Elbląg

Za wniosek: CannabiGold Classic 500 mg, złoty olejek z ekstraktem CO2 z konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami

  • Ekoprzetwórstwo Janusz Bąk Tychowo

Za wniosek: Czarny czosnek z miodem gryczanym

  • Palce Lizać Przemysław Filip Kraczkowa

Za wniosek: Masło sklarowane GHEE

  • SUN VITA Aleksandra Bernard Gliwice

Za wniosek: Wytłaczarka soku wolnoobrotowa marki WINSTAR  MODEL 2019

  • KUNA SYSTEM Damian Sebastian Abramowicz Bielsko-Biała

Za wniosek: Urządzenie do produkcji wody mineralnej BLUWATER CLEONE

  • S.P.R.P. GAL L.P.M.Ł  Marek Sp. J. Poznań.

Za wniosek: Olej z orzechów włoskich w kapsułkach.

Wyróżnienia zostały przyznane firmom:

  • LEŚNY GRÓD Grzegorz Śleziak Milówka

Za wniosek: Ocet z czereśni

  • PHU LAURUS Elżbieta Sanojca Rzeszów

Za wniosek: Naturalna farba do włosów HERBATINT

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany