Plastry URGO na wakacje

plastryWakacje z dziećmi to czas radości. Ale też czas urazów i ranek. Marka Urgo przygotowała plastry przeznaczonych do pierwszej pomocy na rany i oparzenia.

Plastry na rozcięte rany

URGOSTRIPS Paski do zamykania ran
Nie tylko przyspieszają i ułatwiają gojenie ran, ale także redukują powstawanie blizn. Dzięki swoim właściwościom hipoalergicznym nie podrażniają skóry. Mimo że przepuszczają powietrze, izolują i chronią ranę przed bakteriami oraz wilgocią, tworząc idealne warunki do regeneracji skóry. A co najważniejsze – są łatwe w użyciu, nawet w domu. Cena: ok. 11 zł (10 pasków)

Plastry na otarcia

URGO Opatrunek w sprayu
To plaster w płynie, który chroni i leczy powierzchowne rany. Jest antyseptyczny, dzięki czemu zmniejsza ryzyko infekcji. Przyspiesza gojenie zmienionych miejsc i pozwala skórze oddychać. Dezynfekuje i chroni ranę przed czynnikami zewnętrznymi i jest odporny na działanie wody. Zaleca się go stosować na otarcia i zadrapania, również w trudno dostępnych miejscach typu łokcie, kolana – wszędzie tam, gdzie tradycyjny plaster może łatwo się odkleić. Cena: ok. 19 zł (40 ml)

INNE: 9 sposobów lekarzy i pielęgniarek jak uniknąć choroby

Plastry na rany operacyjne, skaleczenia i otarcia

URGO OPTISKIN
To półprzepuszczalny, oddychający i wodoodporny opatrunek z warstwą chłonną, który obniża ryzyko infekcji. Wykazuje wysoką tolerancję skórną. Dzięki swoim właściwościom oddychającym wspomaga leczenie ran. Jest elastyczny, nie krępuje ruchów i dopasowuje się do skóry. Urgo Optiskin jest transparentny, co umożliwia kontrolę stopnia wysycenia kompresu opatrunku. Dzięki specjalnie użytym materiałom pozwala na  bezbolesne usuwanie. Cena: ok. 22 zł (10 plastrów)

Plastry na rany w różnych rozmiarach

URGO RESISTANT
To antybakteryjny plaster wytrzymały we wszystkich sytuacjach. Zapewnia ochronę antybakteryjną, dzięki zawartości chlorku benzalkoniowego. Jego mikrowentylacyjna warstwa zapewnia  oddychanie skóry. Nie przylega do rany i wykazuje się wysoką absorbcją. Cena: ok. 7 zł (1 m x 6 cm)

Plastry na szybkie gojenie się ran

URGO SZYBKIE GOJENIE RAN
To  innowacyjne, transparentne plastry dla przyspieszonego gojenia oraz optymalnej i niewidocznej ochrony. Zawierają hydrokoloidowy kompres, który uśmierza ból oraz osłania ranę, tworząc korzystne środowisko dla szybkiego gojenia. Plastry są wodoodporne, w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do wielkości rany, aby zachować jej optymalną ochronę. Cena: ok. 16 zł (8 opatrunków)

Plastry na pierwsza pomoc

URGO S.O.S. Cuts
To jedyny w Polsce plaster i bandaż 2 w 1. Jest to samoprzylepny opatrunek, który tamuje małe krwawienie poprzez ucisk. Jego aplikacja nie wymaga użycia nożyczek. Zamknięty w sterylnym opakowaniu, nadaje się do pomocy przy różnych skaleczeniach każdej części ciała, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Cena: ok. 25 zł (3 m x 2,5 cm)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany