Nowe maszynki do golenia Seyo i Seyo Men

maszynki-do-golenia

Na półkach drogerii Natura, dostępne są już maszynki dla kobiet w dwóch wersjach – z podwójnym i potrójnym ostrzem. A także wyposażona w trzy wysokiej jakości ostrza maszynki dla mężczyzn. Są odpowiednie dla każdego typu skóry, także wrażliwej.

Jednorazowe maszynki do golenia w potrójnym ostrzem

3 sztuki jednorazowych maszynek do golenia z trzema ostrzami dla jeszcze dokładniejszego i gładszego golenia. Pasek nawilżający z dodatkiem masła shea i olejku jojoba zapewnia gładkie przesuwanie maszynki po skórze. Ruchoma głowica zapewnia lepsze dopasowanie do powierzchni ciała i precyzyjne golenie.
Cena: 12.99 zł

Jednorazowe maszynki do golenia z podwójnym ostrzem

Jednorazowe maszynki do golenia wyposażone w dwa ostrza o doskonałej jakości stali. Umieszczony wzdłuż ostrzy pasek nawilżający z witaminą E zapewnia gładkie przesuwanie maszynki po skórze, a antypoślizgowa rączka zapewnia bezpieczny uchwyt i doskonałą kontrolę nad maszynką.
Cena: 6,99 zł

INNE: Kosmetyki do golenia – Intesa Pour Homme

Jednorazowe maszynki do golenia z potrójnym ostrzem Seyo Men

Jednorazowe maszynki do golenia wyposażone w trzy wysokiej jakości ostrza, powlekane podwójną ceramiczną powłoką dla dokładnego i gładszego golenia. Nawilżający pasek z aloesem i witaminą E zapewnia lepszy poślizg maszynki po skórze. Dzięki ruchomej głowicy maszynka doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy, zapewnia precyzyjne golenie i zapobiega niepożądanym zacięciom i podrażnieniom skóry.
Cena: 11,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany