Nowe kosmetyki do makijażu Eveline Cosmetics – powitanie wiosny

nowe kosmetyki do makijażu Eveline CosmeticsNowe kosmetyki do makijażu Eveline Cosmetics tym razem idealnie pasują do wiosny. Budząca się do życia przyroda i eksplozja miliona barw dookoła motywuje nas do działania. Z nową energią i optymizmem chcemy również wprowadzić nieco świeżości do naszego make-upu. Marka Eveline Cosmetics proponuje makijaż idealny na powitanie wiosny.

Nowe kosmetyki do makijażu Eveline Cosmetics

Dłuższe dni i więcej słońca. W tym czasie stawiamy na subtelny makijaż dodający cerze blasku i świeżości, których pragniemy po długiej zimie. Niezbędny będzie tu róż Feel the Blush (cena: 15,49 zł). Eveline Cosmetics, który wyeksponuje kości policzkowe i sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać młodziej i radośniej.

Kreatorzy mody wyraźnie podkreślają idealną cerę, ożywioną dziewczęcym rumieńcem, a podążając za nowym trendem tzw. blushadow, róż możemy nakładać również w kącikach oczu i na skronie. Czas na brwi! Wyjątkowy Precision TATTOO Brow Definer (24,49 zł), to precyzyjny aplikator składający się z czterech cienkich końcówek. Pozwala podkreślić brew w naturalny sposób, wypełniając przestrzenie między włoskami i optycznie ją zagęszczając.

Finałową „kropkę nad i” w wiosennym makijażu stanowią usta. Piękne i kuszące, a za sprawą błyszczyka z chilli XL Lip Maximizer (cena: 15,49 zł) staną się pełniejsze, odżywione i pozostaną na długo w dobrej kondycji. Tak wykonany makijaż ożywia twarz i nie wymaga zbyt wiele czasu.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany