Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kosmetyki do makijażu

Każda kobieta lubi makijaż. Do niego potrzebne są odpowiednie kosmetyki. Marka kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals przygotowała nowości do makijażu.

Róż mineralny

Róż zawiera jedynie 4 naturalne składniki takie jak mika, tlenek cynku, tlenki żelaza i dwutlenek tytanu. Jest więc pozbawiony podrażniających skórę parabenów, talków, sztucznych barwników, silikonów czy konserwantów. Idealny, by nadać twarzy świeżości i dziewczęcego uroku.
Cena: 39,90 zł

WIĘCEJ: Makijaż: Annabelle Minerals – kosmetyki mineralne

Cienie mineralne

Cienie mineralne są naturalne, pozbawione konserwantów, odpowiednie dla każdego. Naturalne składniki takie jak mika oraz jedwab nie podrażniają delikatnej skóry wokół oczu. Dwutlenek tytanu (tzw. biel tytanowa) jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym i zapewnia ochronę UVA/UVB na poziomie SPF 15. Cienie są łatwe w aplikacji, gładko rozprowadzają się po powiekach, nie osypują się, nie wykruszą, nie rozmazują, zapewniają satynowe wykończenie. Wysoka zawartość pigmentu gwarantuje długotrwały efekt. Cienie mogą być stosowane na sucho, a dla uzyskania intensywniejszego koloru – również na mokro. Wygodny, zamykany pojemniczek z sitkiem zapobiega wysypywaniu się cienia.
Cena: 29,90 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany