SINSKIN – kosmetyki do makijażu

kosmetyki do makijażuSINSKIN to wysokiej jakości semi-profesjonalne kosmetyki do makijażu. Są przeznaczone dla tych, którzy  zajmują się makijażem zawodowo i dla tych, którzy dopiero zaczynają. Są naprawdę niesamowite.

Niesamowite kosmetyki do makijażu

SINSKIN wprowadza nową zasadę make up’u: przełamywanie zasad. C R E A T E  N E W  R U L E S  to hasło będące zaproszeniem do wyjątkowego, różnorodnego i zaskakującego świata SINSKIN. Znajdziesz w nim kosmetyki gotowe na to, aby inspirowały Twoją wyobraźnię, bo przecież makijaż to Ty i to Ty wybierasz sposób, w jaki go wykonujesz. Szminka? Tak! Ale jako róż do policzków! Rozświetlacz? Tak! Ale na usta. Każda powieka w innym kolorze? Dlaczego nie! Wejdź do świata SINSKIN i eksperymentuj z makijażem! Nie bój się wyrazić siebie dzięki szerokiej gamie fluidów, cieni do powiek, pomadek, linerów i wielu innych kosmetyków, które czekają na to, aby pobudzić Twoją kreatywność.

Produkty SINSKIN powstały we współpracy z profesjonalistami i wizażystami na podstawie wieloletnich obserwacji zmieniających się tendencji makijażowych oraz potrzeb współczesnych kobiet. Kosmetyki SINSKIN są dostępne w sprzedaży od połowy września w wybranych drogeriach sieci Rossmann

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany