GLOV – prezent na Dzień Kobiet

 

glov

GLOV Hydro Demaquillage, to rękawiczka do demakijażu. Idealnie oczyści twarz, nawet z najmocniejszego makijażu i to tylko za pomocą wody. Każda kobieta chciałaby mieć ją w swojej kosmetyczce.

GLOV powstał z połączenia materiałów, które wchłaniają wodę i tłuszcz. Jego jedno włókno jest  do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a w przekroju ma kształt rozgwiazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie pochłania makijaż oraz inne zabrudzenia nie podrażniając skóry.

Produkt nie narusza przy tym naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki. Badania laboratoryjne potwierdzają również, że GLOV nie wywołuje podrażnień nawet przy skórze atopowej.

WIĘCEJ: Jak prawidłowo wykonać demakijaż

W zależności od ilości nakładanego makijażu możemy użyć: GLOV Comfort, GLOV on-the-go i GLOV Quick Treat. Pierwszy wariant zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego, profesjonalnego make-upu. Drugi, mający postać niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do torebki czy bagażu podręcznego. Natomiast trzeci, GLOV Quick Treat, nakładany na palec pozwala na szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia.

Cena: 39 zł, 49 zł i 14 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany