Drogerie Natura: kosmetyki do makijażu i stylizacji paznokci

kosmetyki-do-jesiennej-stylizacji

Marki KOBO Professional, My Secret i Sensique znaja wszyscy. Teraz pojawiają się nowe produkty do makijażu i stylizacji paznokci. Dostepne są w Drogeriach Natura.

Wśród nich specjalna limitowana edycja matowych pomadek o wyrazistych kolorach, paleta trzech łagodnych odcieni róży, przygotowany z myślą o kobietach posiadających bardzo jasną cerę rozjaśniacz do podkładu oraz perłowe pigmenty do oczu, które zapewnią delikatne wykończenie jesiennych stylizacji. Do regularnej sprzedaży trafiają także dwa nowe zestawy lakierów Sensique Top Color Duo w najmodniejszych odcieniach tego sezonu.

Kobo Profesional Matte Lips

Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie oraz pełne nasycenie kolorem. Równomiernie  nakłada się i długo utrzymuje na ustach. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala ustom utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności i wygładzenia przez długi czas. Dostępna w pięciu kolorach.
Cena: 16,99 zł

Kobo Profesional Pure Pearl Pigment

Intensywne i trwałe perłowe pigmenty sypkie, które doskonale przylegają do skóry. Bardzo wydajne w użyciu. Dostępne w czterech odcieniach.
Cena: 16,99 zł

INNE: Jesienne nowości KOBO Professional i My Secret

Kobo Professional Matte Blush Palette

Paleta trzech harmonijnie dobranych odcieni róży. Pozwolą na podkreślenie kości policzkowych, dodadzą twarzy młodzieńczego i zdrowego wyglądu. Cienie z łatwością rozprowadzają się na policzkach, imitując naturalny rumieniec.
Cena: 24,99 zł

Kobo Professional White Brightener Mix With Foundation

Produkt do rozjaśniania podkładów. Wykazuje delikatne właściwości matujące. Szczególnie polecany osobom z bardzo jasną cerą, którym trudno jest znaleźć odpowiedni odcień podkładu.
Cena: 19,99 zł

My Secret I Love Matte Lips

Matowa pomadka do ust. Zapewnia wysokie krycie już po pierwszej aplikacji, nie wysusza ich i nadaje jedwabiste wykończenie. Dostępna w dziesięciu odcieniach.
Cena: 12,99 zł

Sensique Top Color Duo with tefpoly

Zestaw najmodniejszych w tym sezonie lakierów do paznokci. Nowoczesna formuła zawiera tefpoly, składnik który przedłuża trwałość lakieru, pogłębia intensywność koloru i zapewnia efekt szklanego połysku na powierzchni płytki. Nie zawiera szkodliwych substancji, tj. toluen i formaldehyd.
Cena: 9,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany