Na przeziębienie i na grypę – Tantum Flu

na przeziebienie

W poszukiwaniu szybkiego sposobu na przeziębienie lub grypę sięgamy po leki dostępne bez recepty. Stosowane na samym początku infekcji mogą pomóc ograniczyć jej rozwój. Wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Obecnie w aptekach jest wiele produktów stosowanych przy przeziębieniu lub grypie.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze? Różnorodny skład, intrygująca nazwa, a może wygodna forma podania? Oczywiście wszystko to jest bardzo istotne, ale przede wszystkim liczy się skuteczność i zaufanie do marki.

Lek na przeziębienie i na grypę

Obecnie rodzina Tantum poszerza się o nowy produkt jakim jest Tantum Flu – lek, który łagodzi objawy zarówno przeziębienia, jak i grypy. Jeden środek na dwie choroby. Lek występuje w dwóch wariantach smakowych: pomarańczowym i cytrynowym. Zawiera połączenie aktywnych substancji czynnych: paracetamolu  i chlorowodorku fenylefryny.

Pierwszy zmniejsza gorączkę oraz bóle mięśni, głowy czy gardła, drugi zaś obkurcza naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia nos. Tantum Flu przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 12 roku życia i dorosłych. Preparat dostępny jest w saszetkach w postaci proszku do rozpuszczania w wodzie. Pamiętajmy, że wirusów przeziębienia i grypy nie leczymy antybiotykami.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany