Lakier utrwalający do włosów RENE FURTERER

lakier utrwalający włosyLakier utrwalający do włosów nie tylko powoduje że na sza fryzura będzie perfekcyjna. On dodatkowo pielęgnuje i odżywia włosy. Stworzono go na bazie składnika roślinnego. Delikatnie utrwala fryzurę, równomiernie i precyzyjnie pokrywa włosy i jest łatwy do usunięcia podczas czesania.

Lakier utrwalający włosy – super składniki

Dzięki technologii rozpylania ultradelikatnej mgiełki, ten lakier na bazie składnika roślinnego w naturalny sposób podtrzymuje włosy, idealnie i w najdrobniejszych szczegółach utrwala każdą fryzurę. Zapewnia satynowy efekt. Zawiera wysoko skoncentrowany ekstrakt z rukwieli nadmorskiej – rośliny występującej na przybrzeżnych wydmach, oraz witaminę B5: dwa składniki zapobiegające utracie wilgoci. Produkty do układania włosów marki René Furterer sprawiają, że włosy są zdrowe i piękne.

Rukwiel Nadmorska to roślina jednoroczna o fioletowych kwiatach, występująca w ubogich florystycznie zbiorowiskach, na obszarze okresowo zalewanej przez wodę morską plaży. Roślina ta zawiera duże ilości witaminy C, dlatego dawniej używano ją do leczenia szkorbutu, jest także środkiem moczopędnym i przeczyszczającym. Znana ze swoich właściwości gromadzenia i przechowywania wody.

Witamina B5 to naturalny składnik występujący we włosach – wzmacnia cebulki włosowe, wspomagając poprawne funkcjonowanie. Jej braki objawiają się zwiększoną porowatością włosów, które staja się matowe i mogą szybciej siwieć! Czysty kwas pantotenowy jest nietrwały w wodnych roztworach, dlatego w kosmetyce stosuje się stabilną pochodną tej witaminy, czyli pantenol (pro-witamina B5). Witamina B5 pełni podstawową funkcję w podziale komórek w mieszku, dlatego stymuluje prawidłowy wzrost włosów. Pantenol zwiększa magazynowanie wody, dzięki czemu włosy łatwiej się rozczesują. Chroni je przed mechanicznymi uszkodzeniami i zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne. Ponadto łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry.

Cena: 60,10 zł (300 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany