Balsam do ciała Samarité

balsam do ciałaBalsam do ciała i twarzy Samarité ma unikatową kompozycję. Podstawę skuteczności kosmetyków stanowi zawarta w nich i unikalna kompozycja 33 aptecznych ziół, którą znajdziemy również w Supreme Balm. Nie znajdziemy w nim wody.

Balsam do ciała jedyny w swoim rodzaju

W Samarité Supreme Balm odnajdziemy unikalną kompozycję 99% składników naturalnych. Jego wyjątkowość to także ultraskoncentrowana i ultrawydajna formuła pozbawiona wody sprawiająca, że aplikacja kosmetyku wymaga użycia minimalnej jego ilości. Balsam jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, szybko się wchłania długo utrzymując się na skórze i jednocześnie nie obciążając jej.

Możemy zastosować go na 33 sposoby m.in.: jako produkt do ciała, twarzy, krem pod oczy, odżywkę na końcówki włosów, krem na suche miejsca wymagające specjalnej troski jak łokcie czy kolana, krem do skórek, balsam do ust. Supreme Balm długotrwale regeneruje i nawilża skórę, błyskawicznie koi i przynosi ulgę, a także spaja się ze skórą dając efekt „baby skin”. Jego skład wygładza i uelastycznia skórę pozostawiając ją jedwabistą w dotyku oraz nadając jej zdrowy świetlisty koloryt podniesiony o jeden ton.

Wielowymiarowe zastosowanie balsamu czyni z niego jednocześnie kosmetyk i preparat leczniczy – redukuje blizny i rozstępy, zwalcza suchość, przebarwienia, odparzenia, zrogowacenia i oparzenia słoneczne. Produkt w swoim składzie wykazuje 0% kontrowersyjnych składników takich jak parafina, oleje czy sztuczne zapachy. Jest idealny dla całej rodziny w tym dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Cena: 89,99 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany