Lakier hybrydowy: jak go bezpiecznie usunąć z paznokci

lakier hybrydowyLakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach kilka tygodni. Kiedy jego termin ważności już dawno minął, a kalendarz Twojej kosmetyczki jest wypełniony terminami wizyt postaw na domowy zestaw do ściągania hybrydy hi hybrid! Poznaj 4 prostych kroków od marki hi hybrid, dzięki którym domowy manicure hybrydowy stanie się easy like a selfie!

Do ściągnięcia manicure hybrydowego będziesz potrzebowała: blok polerski lub pilnik 180, aceton, folie z wacikami i drewniane patyczki.

Lakier hybrydowy – poznaj 4 kroki

KROK 1  – ZMATUJ TOP

sciaganie hybrydy - krok 1Na początek zmatuj top blokiem polerskim lub pilnikiem o gradacji 180. Pamiętaj by robić to delikatnie – chodzi tylko o zmatowienie górnej warstwy, z resztą poradzi sobie aceton.

KROK 2 – NAŁÓŻ FOLIE

sciaganie hybrydy - krok 2Po zmatowieniu nałóż na paznokcie folię z wacikami nasączonymi acetonem i dokładnie je owiń na około 15 minut. Możesz wcześniej sprawdzić, czy hybryda nie zaczęła już odchodzić. Jeżeli nie – musisz nałożyć folię na kilka kolejnych minut. Staraj się przykładać wacik tylko do płytki paznokcia, żeby aceton nie miał kontaktu ze skórą, ze względu na jego działanie wysuszające.

KROK 3 – USUŃ LAKIER

sciaganie hybrydy - krok 3Zdejmij folie i usuń drewnianym patyczkiem pozostałe warstwy lakieru. Ważne jest, aby nie ściągać hybrydy na siłę, ponieważ może to zniszczyć naturalną płytkę paznokcia.

KROK 4 – PRZYGOTUJ PŁYTKĘ PAZNOKCIA

sciaganie hybrydy - krok 4Jeśli po tym kroku zechcesz zrobić kolejną stylizację, ponownie przygotuj płytkę do zabiegu.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany