Ekocuda przyciągnęły tłumy

ekocuda
fot. Joanna Oleszek

Druga edycja targów kosmetyków naturalnych Ekocuda w Poznaniu przyciągnęła tłumy fanów naturalnej pielęgnacji. Kolejka chętnych ciągnęła się przed budynkiem jeszcze przed otwarciem drzwi Concordia Design. Tegoroczna frekwencja potwierdziła, że styl życia eko wciąż zyskuje na popularności i coraz więcej osób chce dbać nie tylko o siebie, ale również o środowisko.

Co sprawia, że Ekocuda wyróżniają się na tle innych wydarzeń? Możliwość rozmowy z producentami, dostęp do premierowych produktów, a także inspirujące warsztaty i wykłady – dzięki temu mieszkańcy Poznania pokochali Ekocuda!

Ekocuda i mnóstwo kosmetyków naturalnych

Przemyślane wybory to świadome życie. Coraz więcej osób chce wiedzieć, jakie substancje nakłada na swoją skórę, stąd poszukują produktów, które powstały z naturalnych składników. Szeroka gama prezentowanych na Ekocudach marek to niecodzienna okazja, by przetestować, powąchać i wybrać coś dla siebie, zarówno do pielęgnacji ciała, jak i do makijażu.

Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się bardzo szybko, dzięki temu podczas każdej z edycji targów znane marki prezentują swoje nowości, uczestnicy mogą także poznać debiutujące na rynku firmy.

Dzięki tej różnorodności nie tylko miłośnicy eko mogą znaleźć coś dla siebie, lecz także osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie ekokosmetyków

Pomimo że Ekocuda mają już 3 lata i za nami 11 odsłon w trzech miastach, to każde wydarzenie jest dla całego naszego zespołu dużym wyzwaniem. Stawiamy na jakość, wysoki poziom organizacji, by zarówno uczestnicy, jak i wystawcy byli zadowoleni. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Największym dowodem uznania naszej pracy są wystawcy, którzy są z nami od pierwszej edycji, a także uczestnicy regularnie odwiedzający targi. Rosnący rynek kosmetyków naturalnych, wzrost potrzeby łączenia klientów z producentami w całej Polsce skłonił mnie do tego, by jesienią do grona miast, w których już jesteśmy – dołączył kolejny punkt na mapie. Niebawem oficjalnie ogłosimy czwarte miasto, póki co regenerujemy siły po bardzo udanej, wiosennej edycji.

Zobacz też:

6. Edycja Ekocudów w Warszawie przyciągnęła tłumy

Rekordowa liczba uczestników na 3. Edycji targów Ekocuda w Gdańsku

Choć targi dobiegły już końca, odwiedzający mieli szansę zdobyć wiedzę, która zostanie z nimi na dłużej i przyczyni się do polepszenia ich stanu zdrowia oraz samopoczucia. Sponsorem tegorocznej edycji w Poznaniu była firma Pixie Cosmetics, która ściśle współpracuje z akademiami wizażu z całej Polski.

Targi w Poznaniu kończyły wiosenną edycję Ekocudów, które odbyły się wcześniej w Gdańsku i Warszawie. W sumie – w trzech miastach – udział wzięło ponad 41,5 tys. osób!

Ekocuda – patroni medialni

Radio ESKA, Gazeta Wyborcza Poznań, Codzienny Poznań, Lepszy Poznań, TVP Poznań, Nasz głos poznański, Sukces po poznańsku, Dobre Zielsko, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, Naturalnie!, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Women’s Health, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, My Company Polska, My Mamy, V mag, Naturalnie z pudełka, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, magazyn Harmonia, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, Kliknij w Zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów.

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom 
www.instagram.com/ekocuda

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany