Kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia MomMe

kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życiaKosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia musza być specjalne. Skóra dziecka i jego matki wymaga specjalnego traktowania. Każdy produkt z linii MomMe został opracowany w taki sposób, aby wspierać naturalne funkcje skóry, nawet te najbardziej delikatne, wrażliwe i wymagające.

Starannie dobrane składniki wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają, dzięki czemu kosmetyki MomMe są naturalne i bezpieczne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Kosmetyki MomMe nie są obciążone żadnymi szkodliwymi substancjami chemicznymi, które mogłyby mieć negatywny wpływ zarówno na skórę przyszłej mamy, jak i małego dziecka.

Kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia – super bezpieczne

MomMe jest zatem odpowiedzią na aktywne poszukiwania świadomych rodziców, którzy szukają unikalnych, bezpiecznych i skutecznych rozwiązań dla siebie i swoich dzieci. Siła leży w naturze! MomMe to w 100% naturalna i bezpieczna formuła. Nie są testowane na zwierzętach, przyjazne środowisku.

Kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia – Aksamitna Oliwka Pielęgnacyjna MomMe

To hipoalergiczna oliwka dla dzieci i niemowląt w formie delikatnego żelu. Bazę produktu stanowią certyfikowane oleje: sezamowy, słonecznikowy, arbuzowy, babassu, makadamia, ze słodkich migdałów i z pestek winogron. Dostarczają one skórze cennych kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów i antyutleniaczy. Działają odżywczo i łagodząco, zapewniają optymalne natłuszczenie i nawilżenie.

Oliwka została wzbogacona o regenerującą witaminę E oraz łagodzący bisabolol. Może być stosowana do krótkiego masażu lub codziennej pielęgnacji skóry całego ciała, a także włosów i głowy (zapobieganie ciemieniusze). Swoją innowacyjną konsystencję zawdzięcza substancji pozyskiwanej z manioku. Cena: 39,90 zł (100 ml)

Kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia – Krem Ochronny Parasol od Słonka SPF50 MomMe

Ochronny, w 100% naturalny krem z filtrem UV dla dzieci i niemowląt. Zawiera
certyfikowane, ekologiczne filtry fizyczne nowej generacji, które zapewniają wysoką protekcję UVA i UVB oraz minimalizują ryzyko reakcji alergicznych związanych z ekspozycją na słońce. Silnie nawilżająca betaina z buraka cukrowego i olej ze słodkich migdałów wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry.

Łagodny olej arbuzowy zapewnia natychmiastowe ukojenie, witamina E i otrzymywany z rumianku bisabolol działają przeciwzapalnie i wspomagają regenerację podrażnionej skóry, a nowoczesna formuła filtra sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia skóry. Cena: 65,90 zł (50 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany