Czekolady Goplana Simple Pleasures

czekolady goplanaNowa linia Goplana Simple Pleasures to 4 czekolady o różnej zawartości kakao: Mocno Mleczna 35% cocoa, Ciemna Mleczna 40% cocoa, Mocno Gorzka 75% cocoa i Super Gorzka 85% cocoa. Surowce użyte do ich produkcji pochodzą ze zrównoważonych źródeł, które wspierają lokalną społeczność i środowisko naturalne w Afryce. Linia otwiera nowy rozdział w historii marki Goplana.

Goplana Simple Pleasures to proste przyjemności: doskonałego smaku, najwyższej jakości i mnóstwo świetnej zabawy. Oryginalne czekoladowe tabliczki mają atrakcyjne opływowe kształty kostek, dzięki czemu wyróżniają się już po otwarciu opakowania.

Każdy z 4 smaków jest dostępny w 9 wariantach tabliczek z kostkami opatrzonymi słowami inspirującymi do zabawy lub nawiązującymi do misji i wartości marki – szacunku dla ludzi („people”), środowiska („planet”) czy jakości surowców („pure cocoa”). W górnej części tabliczki wyrazy układają się w niepowtarzalne hasło, które nastraja pozytywnie na cały dzień, dodaje optymizmu lub zachęca do wzmacniania relacji z bliskimi.

Tabliczki Goplana Simple Pleasures to mnóstwo przyjemności z radosnego odkrywania niespodzianek ukrytych w papierowych opakowaniach, idealnych do ponownego przetworzenia. Co ważne, czekolady są bezglutenowe, o czym informuje znak przekreślonego kłosa!

Czekolady Goplana Simple Pleasures powstały z szacunku do ludzi i w trosce o naszą planetę. To przyjemność w najczystszej postaci, zamknięta w tabliczkach o prostym, uczciwym składzie.

 • Mocno Mleczna 35% cocoa (90 g) Goplana Simple Pleasures
  Tradycyjna czekolada mleczna o delikatnym smaku, pozwalająca delektować się każdą chwilą. Prosty skład każdej tabliczki bazuje na kakao najwyższej jakości, pochodzącym ze zrównoważonych upraw.
 • Ciemna Mleczna 40% cocoa (90 g) Goplana Simple Pleasures
  Połączenie delikatnej mlecznej czekolady z intensywnym smakiem kakao. Wyrafinowana kompozycja dla wymagających konsumentów, ceniących wszystko, co najlepsze w czekoladzie gorzkiej i mlecznej.
 • Mocno Gorzka 75% cocoa (90 g) Goplana Simple Pleasures
  Tradycyjna gorzka czekolada, za którą konsumenci kochają Goplanę, w udoskonalonej formule z jeszcze większą zawartością kakao. Mocna i wyrazista stanowi przykład doskonałego balansu między słodyczą a wytrawnością. Dla prawdziwych koneserów ceniących najwyższą jakość i przyjemność wyrafinowanego smaku.
 • Super Gorzka 85% cocoa (90 g) Goplana Simple Pleasures
  Gorzka czekolada o wysokiej zawartości kakao dla wielbicieli prawdziwie wytrawnego smaku. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dzięki niskiej zawartości cukru oraz wysokiej magnezu jest idealną propozycją dla osób aktywnych fizycznie i będących na diecie.

Cena: 5,20 zł (90 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany