3 PAULY – Bezglutenowe Snaki czekoladowe

3 pauly

Sprawdzone, bezpieczne i pyszne bezglutenowe smakołyki. Ucieszą się z nich ci, którzy maja alergię i nietolerancje niektórych produktów żywieniowych. Obłędna w smaku przekąska bez glutenu.

Pełnomleczna czekolada, kakao i lekkie ryżowe ciastko łączą się razem w nowych, Bezglutenowych Snakach Czekoladowych 3 PAULY, aby stworzyć prawdziwą ucztę smaków, zachwycających każdego konesera słodkich przyjemności. Chrupiące ciastko z mąki ryżowej i kakao oblane zostało gęstą, mleczną czekoladą, która rozpływa się w ustach. Przekąska nie zawiera glutenu, a także jaj, sezamu, łubinu i orzeszków ziemnych. Wygodne opakowanie (8 oddzielnych, czekoladowych kąsków!) świetnie sprawdza się w podróży, pozwala także na sprawiedliwy podział przysmaku pomiędzy mniejszych i większych łakomczuszków.

Bezglutenowe Snaki Czekoladowe marki 3 PAULY znajdziemy w zbiorczym kartoniku, na którym w czytelny sposób zamieszczono informacje o składzie i właściwościach produktu, w tym o niepożądanych alergenach, celowo wyeliminowanych z procesu produkcji – przyjazna i prosta identyfikacja wizualna jest gwarantem beztroskich, przyjemnych zakupów.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany