Co mają faceci do infekcji pochwy?

infekcje pochwowe

Janek Grzyb, Zenek Świąd i Zbyszek Upław – to trzech humorystycznie przedstawionych bohaterów spotu, którzy uosabiają dolegliwości kobiece związane z infekcjami intymnymi.

Chłopaki głośno przechwalają się swoimi „podbojami”, zdecydowanie wyolbrzymiając swoje zasługi. Okazuje się jednak, że nie każdą kobietę da się zdobyć. U jednej z pań w szatni nie mają szans. Dlaczego? Trzeba zobaczyć spot i poznać rozwiązanie. Reklama w sposób przełamujący dotychczasowe standardy pokazuje kobietom, jak skutecznie można pozbyć się niechcianego problemu. Kampania dobrze wpisuje się w  rozpoczynający się właśnie okres wakacyjny, który niestety  sprzyja infekcjom intymnym. Warto wiedzieć, jak się przed nimi ustrzec, ewentualnie jak pozbyć się intruza, który mimo wszystko już się do nas przyczepił.

WIĘCEJ: Co skóra pochwy próbuje ci powiedzieć

Do najczęstszych  powodów zwiększających ryzyko infekcji pochwy podczas wakacji należą min.: korzystanie z basenów i  kąpielisk, podrażnienia okolic intymnych spowodowane wilgotnym strojem kąpielowym lub piaskiem na plaży, pogłębiona depilacja bikini (często robiona tuż przed wyjściem na plażę),   a także zmiana kosmetyków do higieny intymnej. Nie bez znaczenia są również temperatury, które sprawiają, że bardziej pocimy się także w miejscach intymnych, konieczność korzystania z toalet publicznych, jak i wakacyjne przygody miłosne (nowy partner to nowa flora bakteryjna).

Kampania reklamowa w humorystyczny i niebanalny sposób edukuje i uświadamia, jak poradzić sobie z niechcianymi problemami. Od teraz każda z kobiet będzie wiedziała, po jaką skuteczną broń sięgnąć w walce z uporczywymi intruzami.

Źródło: Lactovaginal

Ocen: 2
4 komentarze
  1. Problemy intymne potraktowane „na wesoło” – mi się podoba. Sama w różnych sytuacjach stosuje probiotyk dopochwowy. Jak poczuje pieczenie okolic intymnych, przed wyjściem na basen lub po okresie jak czuje dyskomfort i suchość używam kapsułek. Kapsułki działają szybko i skutecznie.

  2. mnie też ta reklama się podoba, rzeczywiście zapada w pamięć, a na infekcje intymne wspomagająco działa provag który uzupełnia florę w okolicach intymnych, bardzo dobrze sprawdza się w nawracających infekcjach, często bakterie przenosimy z okolic odbytu a on ponieważ jest doustny wpływa korzystnie na cały układ pokarmowy

  3. Niezła reklama, zapada w pamięć i chyba o to chodziło. A co do infekcji, miałam już kilka razy grzybicę, wyleczyłam się nystatyną oraz lactovaginalem probiotykiem dopochwowym, polecanym przez PTG. Zawsze proszę również o leki dla męża bo kiedyś pomimo braku dolegliwości chorował i ciągle mnie zarażał.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany