ARBONNE RE9 ADVANCED – kosmetyki dla mężczyzn

kosmetyki dla mężczyzn

Mężczyźni tak jak kobiety chcą, by ich skóra doskonale wyglądała. Róznica jest taka, że lubią łatwe rozwiązania. ARBONE wychodzi naprzeciw ich potrzebom i stworzył udoskonala linię przeciwstarzeniowych kosmetyków ARBONNE RE9 ADVANCED FOR MEN.

Doskonale wiemy, że skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet pod wieloma względami, dlatego mężczyźni mają inne potrzeby związane z pielęgnacją skóry. Na przykład skóra mężczyzny jest grubsza niż skóra kobiety. Skóra mężczyzny ma dodatkowo większe zagęszczenie kolagenu niż skóra kobiety i cechuje się większą produkcją sebum, czyli łoju. Nasze produkty z kolekcji RE9 Advanced for Men stanowią podstawę dla pielęgnacji skóry, która jest odpowiedzią na szczególne potrzeby skóry mężczyzn. Pięć wielozadaniowych formuł, które powstały w oparciu o najnowocześniejszą naukę i tym samym wynoszą pielęgnację skóry na wyższy poziom.

Arbonne RE9 Advanced for Men kryje w sobie moc naturalnych składników aktywnych. Kosmetyki bazują na trzech podstawowych roślinnych wyciągach.

WYCIĄG Z KWIATU PEREŁKOWCA JAPOŃSKIEGO Posiada właściwości przeciwutleniające, wspomaga barierę nawilżającą skóry, przyczyniając się do przywrócenia świeższego i zdrowszego wyglądu szarej i zmęczonej cerze.

WYCIĄG Z MALACHITU Otrzymany ze źródeł naturalnych, zawierający miedź wyciąg spełnia rolę przeciwutleniacza, wspomaga właściwości nawilżające formuły, chroniąc przed wysuszeniem skóry spowodowanym czynnikami środowiskowymi.

INNE: Co zawierają kosmetyki

WYCIĄG Z HEMATYTU Otrzymany z naturalnego, zawierającego żelazo minerału, odżywia skórę, pomagając zmniejszyć widoczność zmarszczek.

W skład serii wchodzą:

1. RE9 ADVANCED FOR MEN – EMULSJA MIKROPEELINGOWA DO MYCIA TWARZY
Cena: 138,00 zł (118 ml)

2. RE9 ADVANCED FOR MEN – KREM DO GOLENIA
Cena: 115,00 zł (148 ml)

3. RE9 ADVANCED FOR MEN KOJĄCY – BALSAM PO GOLENIU
Cena: 138,00 zł (90 ml)

4. RE9 ADVANCED FOR MEN – NAWILŻAJĄCY KREM ZWALCZAJĄCY OZNAKI STARZENIA SPF 15
Cena: 188,00 zł (50 ml)

5. RE9 ADVANCED – KREM POD OCZY POPRAWIAJĄCY WYGLĄD SKÓRY
Cena: 191,00 zł (15 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany