6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej

ekostylTargi  EKOstyl  2018  – największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

Dzięki bogatej ofercie i połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży, jak i szerokiego grona świadomych konsumentów.

Organizatorzy Targów EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami.

Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów, dla managerów tych podmiotów – targi to wymarzone miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia.

Targi EKOstyl będą  się  składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów

  • ekspozycji  żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej– do udziału zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polski i z zagranicy;
  • ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki,  producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów, suplementów diety,a także propozycje aktywnego wypoczynku;
  • ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymi i naturalnymi produktami dla dziecka.

Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach tematycznych, prelekcjach i wykładach na temat alergii, leczenia żywieniem, zdrowej żywności, ziół dla zdrowia, o smogu elektromagnetycznym, refleksologii, o naturalnych metodach dla zdrowia i urody.

Na niektóre wykłady i prelekcje będzie trzeba się zarejestrować wcześniej (ze względu na duże zainteresowanie) na stronie targów: www.targiekostyl.pl

EKOstyl – atrakcje

targi ekologiczneAtrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych – wraz z degustacją.

Wystawcy targów będą mogli się ubiegać o prestiżową nagrodę pod nazwą Eko Kryształ na najbardziej ekologiczny produkt prezentowany na targach w trzech kategoriach.

Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości, aby w perspektywie nadchodzących świąt, dokonać zakupu oryginalnych   upominków świątecznych i zdrowych produktów na świąteczny stół

Targi odbędą się w dniach 16 – 18 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast od  26 października br. na stronie www.targibielskie.pl będzie dostępny E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.

Zapewniamy dla zwiedzających bezpłatne i wygodne parkingi.

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.targiekostyl.pl

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany