Zdrowa wątroba i super figura z nową S – Formułą od Hepatilu

zdrowa wątrobaZdrowa wątroba to podstawo doskonałego funkcjonowania organizmu. Dlatego trzeba o nią dbać. Z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet powstał wysokiej jakości produkt – Hepatil Slim. Zawarta w nim S – Formuła dba o linię, a dodatkowo wspiera pracę Twojej wątroby.

Każda kobieta dąży do utrzymania smukłej sylwetki. Niestety wraz z wiekiem nasz metabolizm zwalnia i coraz trudniej zachować młodzieńczą figurę. Co możemy zrobić? Bardzo ważne jest regularne i zdrowe odżywianie połączone z aktywnością fizyczną. Wtedy, kiedy jest to wskazane, warto sięgać po suplementy diety o przebadanym składzie, które wspomagają nasz organizm i prawidłowy metabolizm tłuszczów. Takim preparatem jest Hepatil Slim, nowość od znanej marki.

Zdrowa wątroba i smukła sylwetka – idealne połączenie

Hepatil Slim powstał z połączenia kompozycji takich substancji jak Cholina i Yerba Mate, które wpływają na zdrowie wątroby, a jednocześnie sprzyjają zachowaniu smukłej sylwetki. 

  • Cholina – wspomaga funkcjonowanie wątroby oraz przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów;
  • Yerba Mate (wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego) – pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz sprzyja rozpadowi lipidów

Jak działa Hepatil Slim? Hepatil Slim to suplement diety wspierający pracę wątroby, uzupełniający dietę w składniki przyczyniające się do wspomagania właściwego metabolizmu tłuszczów i zachowania prawidłowej masy ciała.

Czym Hepatil Slim różni się od innych suplementów diety na wątrobę?

  • Jest to nowy na rynku, wysokiej jakości produkt o przebadanym składzie. Posiada testy stabilności składników produktu, które zapewniają zgodność składu tabletki z deklaracją na opakowaniu. Nie jest to wymóg prawny dla suplementów na polskim rynku.
  • Hepatil Slim posiada wyjątkowe opakowanie 60 tabletek, które zmieści się w każdej damskiej torebce.

Cena: 19 zł (60 tabletek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany