Na wątrobę nowa X-formuła od marki Hepatil

na wątrobęBierzemy wiele leków na wątrobę. Teraz w aptece pojawiła się unikatowa X-formuła. Pomoże wątrobie prawidłowo funkcjonować.

Sezon grillowy w pełni. Na stole królują smakowite przekąski, i często alkohol, a wokół mile towarzystwo. W takich okolicznościach nie zapominaj o swojej wątrobie. Pamiętaj, że w tym czasie pracuje na zwiększonych obrotach, dlatego może potrzebować Twojego wsparcia.

Wątroba to jeden z najważniejszych organów: waży ok 2 kg i pełni szereg funkcji – jest ich ponad 500! Dlatego warto pomyśleć o jej regularnym wsparciu. Z myślą o zdrowiu naszej wątroby powstała nowa unikalna X-formuła od marki Hepatil – eksperta z ponad 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Wątroba uwielbia to jedzenie

Marskość wątroby – wszystko przez cukier

Dieta wątrobowa

Unikalna X-formuła na wątrobę

Hepatil Complex 4w1 to nowy preparat z jedyną na rynku X-formułą, która kompleksowo wspierająca kondycję wątroby, dzięki zawartości czterech składników w 1 kapsułce: fosfolipidów, choliny,  witaminy E i witaminy B6.  Substancje zawarte w kapsułce Hepatil Complex 4w1 są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wątroby i organizmu człowieka:

  • Fosfolipidy – działają ochronnie na wątrobę i wspomagają jej naturalny proces regeneracji
  • Cholina – dba o prawidłowy metabolizm tłuszczów w organizmie, a jej niedobory mogą doprowadzić nawet do niewydolności wątroby i jej stłuszczenia
  • Witamina E –chroni organizm przed działaniem wolnych rodników
  • Witamina B6 – wspiera metabolizm energetyczny komórek

Cena: ok. 19 zł (50 kapsułek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany