Witamina C w kosmetykach Mincer Pharma

witamina cWitamina C jest zbawienna dla naszej skóry. Rozjaśnia ją i doskonale pielęgnuje. Zawarta jest w nowej gamie Vita C Infusion przeznaczona do pielęgnacji ciała.

Witamina C królowa pielęgnacji

Rozszerzenie kultowej gamy VITA C INFUSION Mincer Pharma to kolejny krok do skutecznej pielęgnacji skóry. Do bogatej gamy preparatów do twarzy dołączyły właśnie trzy innowacyjne produkty do ciała: KONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM, NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK, NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA.

Dwa produkty do pielęgnacji dłoni oraz balsam do ciała pozwolą przywrócić skórze młody wygląd oraz zachować go na dłużej. Zawarte w nich składniki zostały dobrane przez specjalistów z laboratoriów marki w sposób gwarantujący nie tylko poprawę wyglądu skóry ale także jej silną regenerację oraz ochronę połączoną z działaniem anti-aging. Bazują one na królowej pielęgnacji – witaminie C – pozyskiwanej z camu-camu oraz rokitnika, a także na jej innowacyjnej postaci TETRA w rekordowym stężeniu – niespotykanym do tej pory w produktach do pielęgnacji ciała. Chronią nas przed szkodliwym wpływem środowiska wielkomiejskiego oraz uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Z kolei dodatek beta-karotenów daje efekt apetycznie muśniętej słońcem skóry.

W skład gamy wchodzą:

– KONCENTRAT DO RĄK PRZECIW PRZEBARWIENIOM. Cena: 19,99 zł (30 ml)

– NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK. Cena: 14,99 zł (100 ml)

– NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA. Cena: 24,99 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany