Podkład affinitone od Maybelline New York

podkladPodkład jest podstawą każdego makijażu. Nie ważne czy to ten, w którym idziemy do szkoły, pracy, czy na spotkanie z przyjaciółmi, albo randkę z ukochanym. Uczucie komfortu powinno nam towarzyszyć bez względu na porę dnia lub rodzaj wykonywanych zadań. Kobiety, stając w obliczu codziennych wyzwań i zmagań, chcą szybko uzyskać efekt idealnej cery.

Podkład Affinitone od Maybelline New York to kompleksowe krycie oraz nawilżenie skóry jednocześnie, bez efektu maski

Podkład – poznaj sekret intensywnego nawilżenia

Sucha, odwodniona, a nawet wrażliwa i skłonna do podrażnień skóra znajdzie ukojenie w wyjątkowo lekkiej formule podkładu, który dodatkowo szybko i z łatwością rozprowadza się na twarzy. Formuła z olejkiem arganowym i witaminą E, intensywnie nawilża i regeneruje skórę już od pierwszego użycia, dzięki czemu podkład zapewnia nie tylko krycie, ale i odpowiednią pielęgnację.

Podkład – indywidulane potrzeby – jeden cel

Idealne krycie to zasługa indywidulanie dopasowanego podkładu do odcienia Twojej skóry. Affinitone doskonale wtapia się w każdy kolor cery, dzięki różnorodnej gamie 8 odcieni z pigmentami HD. Nie tworząc efektu maski, pozostawia naturalny i świeży wygląd, na cały dzień. Od marca gama poszerzy się o nowy odcień 02 procelain.

Cena: 30,99 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany