Podkład matujący FIT ME! OD MAYBELLINE NEW YORK

podkład matującyCzy Ty też nadal poszukujesz swojego ideału? Która z nas o nim nie marzy… Ale dosyć tego! Najwyższy czas zakończyć poszukiwania – poznaj matujący podkład do twarzy Fit Me! od Maybelline New York!

Podkład matujący – jeden podkład wiele korzyści

Wykonanie idealnego makijażu jeszcze nigdy nie było tak proste! Matujący podkład Fit Me! dedykowany skórze tłustej i normalnej, dzięki nowej, unikalnej formule z glinką, zapobiega błyszczeniu, gwarantując efekt naturalnego matu przez wiele godzin! Ponadto widocznie wygładza pory i idealnie dopasowuje się do koloru oraz struktury skóry.

Podkład dostępny jest w aż 12 wersjach kolorystycznych, dlatego bez trudu znajdziesz odcień idealny dla Ciebie i Twojej cery. Przyjemna, płynna konsystencja umożliwi Ci błyskawiczną aplikację produktu, a kosmetyk subtelnie wtopi się w Twoją skórę, by zapewnić maksymalne poczucie komfortu oraz idealne dopasowanie.

Jeden podkład, wiele korzyści! Poszukiwania ideału uważamy za zakończone! Wypróbuj Fit Me! od Maybelline New York i ciesz się naturalnym matem każdego dnia!

Cena: 30,99 zł (30 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany