Plastry COMPEED w modnej odsłonie

compeed

Niespodzianka dla wszystkich miłośniczek szpilek i modnych dodatków! COMPEED, ekspert w dziedzinie ochrony i pielęgnacji stóp, wraz z brytyjską projektantką mody Holly Fulton przygotował modny niezbędnik pasujący idealnie do każdej damskiej torebki. Są to plastry na pęcherze na piętę, w nowej szacie graficznej.

Wdzięk i urok to najpiękniejszy strój kobiety, jej uśmiech to najładniejszy dodatek, a najlepszym tego dopełnieniem może być ukochana para szpilek, która doda pewności siebie. Taki codzienny zestaw nigdy nie wyjdzie z mody, a jeśli dołączysz do swojego niezbędnika COMPEED Plastry na pęcherze na piętę, z pewnością będziesz nie do zatrzymania.

Nowe opakowanie plastrów COMPEED zachwyca ręcznie wykonaną grafiką w charakterystycznym dla Holly Fulton stylu art deco. Podobne motywy wykorzystane w modowych projektach artystki stały się jej znakiem rozpoznawczym i wielokrotnie wzbudzały zachwyt podczas pokazów mody na  Fashion Week w Londynie. Projekty Holly zdobyły uznanie branży modowej, która przyznała jej wiele nagród m.in. Elle New Designer 2010 oraz Scottish Young Designer w 2009 i 2010 roku.

„Każda modna kobieta zapewne poznała dolegliwości związane z chodzeniem na wysokich obcasach i przyznaje, że piękno szpilek nie zawsze idzie w parze z ich wygodą” – mówi brytyjska projektantka, Holly Fulton. „Współpracując z marką COMPEED miałam szansę z bliska przyjrzeć się produktowi, który stał się bohaterem kobiet noszących wysokie obcasy. Uwielbiam pracować z produktami będącymi wsparciem dla świata mody. To ekscytujące widzieć swój projekt przeniesiony na nową płaszczyznę i – miejmy nadzieję – w najbliższym czasie do wielu damskich torebek!” – dodaje artystka.

Podczas projektowania nowego opakowania, Fulton współpracowała blisko z zespołem COMPEED do spraw rozwoju produktu, tak aby nie tylko wyglądało ono fantastycznie, ale również doskonale pasowało do każdej damskiej torebki, również małej kopertówki.  Opakowanie zawiera 5 ultradyskretnych plastrów na pęcherze na piętę. Zapewniają one natychmiastową ulgę w bólu, chroniąc odsłonięte zakończenia nerwowe. Dzięki technologii hydrokoloidowej plastry COMPEED działają jak druga skóra, sprzyjając utrzymaniu naturalnego poziomu nawilżenia. Kształt plastrów pozwala na ich umiejscowienie idealnie pod ścięgnem Achillesa, dając ochronę i komfort niezależnie od tego, jak wysokie szpilki nosisz.

Limitowana edycja plastrów COMPEED na pęcherze, w nowym opakowaniu zaprojektowanym przez Holly Fulton, dostępna jest aptekach oraz w sieci drogerii Rossmann.

Cena: ok. 19 zł.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany