Nowe nitki dentystyczne Jordan

jordanJordan ma dla nas propozycję na lato. Minimalistyczne opakowania  nici dentystycznych Easy Reach Flosser. Zmieszczą się nawet w kieszeni.

Okres wakacyjny i urlopowy skłania do lenistwa, spędzania czasu na świeżym powietrzu i spożywania wielu posiłków. Pośród przyjemnej beztroski warto pamiętać o swoich zębach i dziąsłach.

Jordan super nici

Jordan poleca by do codziennej pielęgnacji włączyć nitkowanie przestrzeni między zębami. Ta prosta i szybka czynność pozwala dotrzeć do wszystkich płaszczyzn zęba i oczyścić go, zapobiegając w ten sposób rozwijaniu się bakterii i powstawaniu próchnicy. Firma oferuje szeroką gamę nici dentystycznych, oraz stomatologicznych wykałaczek dostosowanych do potrzeb, wymagań i upodobań każdego użytkownika. Nitkowanie staje się prostą i łatwą czynnością, która łatwo przechodzi w codzienny nawyk. Teraz w nowych, minimalistycznych opakowaniach!

Jordan Easy Reach Flosser posiada woskowaną, płaską nić dentystyczną która skutecznie usuwa bakterie i ułatwia czyszczenie. Zakończony  wykałaczką flosser pozwala także na usuwanie resztek jedzenia, które utkwiły w przestrzeniach międzyzębowych.

Cena: 12 zł (25 sztuk)

Jordan 3 in 1 Flosser posiada woskowaną nić, która skutecznie usuwa bakterie i ułatwia czyszczenie. Chropowata wykałaczka stomatologiczna usuwa resztki pokarmu, a unikalny czyścik do języka odświeża oddech. Połączenie trzech funkcji w jednym produkcie sprawia, że Flosser staje się perfekcyjnym przyrządem do skutecznego i łatwego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

Cena: 12 zł (36 sztuk)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany