Nacomi – musująca, nawilżająca kula do kąpieli

kula-do-kapieli

Uwielbiamy kąpiele. Idealną receptą na smutki i smuteczki jest kąpiel w wannie wypełnionej różową, pachnącą malinowo wodą. Tę zmysłową przyjemność zapewni nam musująca kula do kąpieli marki Nacomi.

Musująca, nawilżająca kula do kąpieli pachnąca malinami to kompozycja naturalnych olejków, które wspaniale zadbają o naszą skórę. Olej z pestek winogron ją zmiękcza i wygładza, przywraca naturalną sprężystość i działa lekko ściągająco, niczym delikatny lifting. Masło shea nawilża, pomaga utrzymać optymalne nawilżenie skóry, nie dopuszczając do utraty naturalnej wilgotności. Regeneruje skórę – również tę dojrzałą – i ją odżywia. Dodatek witaminy E – naturalnego przeciwutleniacza − sprawia, że dłużej pozostaje młoda i gładka.

Sposób użycia: wrzucamy do ciepłej wody musującą kulę i cieszymy się aromatyczną kąpielą. Kula barwi wodę na różowo-malinowy kolor.

Kula jest podzielona na dwie części wystarczające na dwie kąpiele. Możemy również kupić jedną połówkę (Półkula do kąpieli o zapachu maliny), zapakowaną w ozdobny woreczek, albo zakręcany słoiczek z czterema półkulami: dwiema malinowymi i dwiema o zapachu greckim zanurzonymi w soli do kąpieli z Morza Martwego (Zestaw półkul grecka z maliną). Inna wersja to zakręcany słoiczek z czterema różnymi półkulami: jedną grecką, jedną pomarańczową, jedną o zapachu zielonej herbaty i jedną pachnącą malinami). Wszystkie wersje będą idealnym prezentem dla kogoś bliskiego.

Ceny: 10 zł (140 g – dwie połówki na dwie kąpiele), 4 zł (65 g – półkula), 23 zł (330 g – słoiczek z czterema półkulami)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany