Kosmetyki do makijażu INFAILLIBLE L’ORÉAL PARIS

kosmetyki do makijażuKosmetyki do makijażu są w każdej kobiecej łazience. Każda z nas ma nadzieje, że nieskazitelny makijaż utrzyma się na skórze przez cały dzień. Musisz być przygotowana na wszystko. Dlatego gama produktowa Infaillible od L’Oréal Paris opiera się na innowacyjnych formułach kosmetyków do twarzy, które w niewiarygodny sposób łączą wyjątkowo lekką formułę i długotrwałe krycie.

Kosmetyki do makijażu: szybciej, mocniej, więcej

Tak! Z korektorem Infallible More Than Concealer i podkładem Infaillible 24H Fresh Wear nic Cię nie zatrzyma, a Ty możesz sięgać po więcej. Multifunkcyjny korektor Infallible More Than Concealer przeznaczony jest do zadań specjalnych i dotrzyma Ci kroku nawet podczas najmniej spodziewanych zdarzeń. Szybkie i naturalne krycie, bez efektu maski jest teraz możliwe nawet przez długi czas.

Korektor jest wielozadaniowy jak Ty – ukryje cienie pod oczami po nieprzespanej nocy i niechciany wyprysk przed ważnym spotkaniem. Innowacyjna formuła sprawia, że kosmetyk jest lekki, wytrzymały i wygodnie się nakłada, dzięki czemu w szybki sposób możesz poprawić swój makijaż. Odważ się sięgać po więcej – Ty i Twoja skóra na to zasługujecie. Cena: 62,99 zł

Na co dzień gdy make-up musi być niezawodny, oczekujemy nowych, sprawdzonych rozwiązań. Infaillible 24H Fresh Wear wykorzystuje technologię nasyconą tlenem oraz zawiera mikrosferyczne pudry, dzięki czemu podkład wytrzyma wszystko, a jest przy tym nadzwyczaj lekki. Skóra wygląda świeżo nie tylko zaraz po aplikacji, ale przez cały dzień!

Podkład został stworzony z myślą o aktywnych kobietach, które nie uznają kompromisów, a produktom podatnym na ścieranie mówią zdecydowane NIE. Podkład Infaillible 24H Fresh Wear jest odporny na pot, wodę i nie zostawia śladów na ubraniach. Rób to, co lubisz i działaj jak lubisz, bo wygląd nieskazitelnej cery masz zapewniony przez cały dzień. Cena: 67,99 zł

Ocen: 5
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany