Podkład True Match od Loreal

podkładPodkład, który dzięki pielęgnacyjnej formule poprawia jakość skóry w dwa tygodnie i idealnie dopasowuje się do Twojej karnacji? Wybierz jeden z 15 odcieni i sprawdź, że… granice nie istnieją!

Podkład dla każdej kobiety

Stwierdzenie, że stworzenie podkładu, który będzie odpowiadał prawie każdej kobiecie brzmi nierealistycznie? Od teraz już tak nie jest! L’Oréal Paris po raz kolejny udowadnia, że nie ma granic.

Wystarczy idealnie dobrany podkład, który stapia się z naszą skórą, bez sztucznego efektu i bez granicy pomiędzy skórą a podkładem. W zaledwie dwa tygodnie zauważysz też poprawę jej jakości – cera stanie się gładsza i bardziej rozświetlona. Dodatkowo pielęgnacyjna formuła podkładu, wzbogacona o kwas hialuronowy, to nawilżenie skóry aż do 24 godzin.

Paleta dostępnych odcieni została rozszerzona o 4 nowe odcienie, dzięki czemu możemy wybierać spośród 15 różnych tonacji podkładu. Szersza niż przy klasycznych produktach, paleta kolorów True Match jest owocem dokładnej analizy karnacji wielu kobiet. Jej odcienie są tak wierne naturalnym odcieniom skóry, że idealnie się do niej dopasowują. Dzięki rozszerzeniu palety, True Match dopasowuje się do odcieni skóry aż 99 % Polek!

Podkład który dba o skórę

Wybór idealnego podkładu nie jest prostym zadaniem. Pragniemy wyglądać pięknie i promiennie, pozostając przy tym naturalnym. Ale kto przy tej pogoni za idealnym wyglądem zadba o naszą cerę? Teraz nie musisz się martwić! Podkład True Match składa się w 80% ze składników pielęgnacyjnych, co poprawi jakość twojej skóry już w 2 tygodnie i będzie ją nawilżać przez 24h. Dodatkowo chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Cena: 66,99 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany