Kosmetyki APIS z owocami Goji

apis

Naturalne ekstrakty roślinne z tybetańskich owoców goji stały się podstawą serii produktowej APIS Goji terAPIS, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej.

Te czerwone diamenty, znane przede wszystkim ze swych właściwości prozdrowotnych, w uwagi na zawartość cennych składników pełnią również nieocenioną rolę w kosmetyce.

Owoce Goji – źródło piękna

Jagody goji zawierają bowiem znaczną ilość energetyzujących i stymulujących polisacharydów, aminokwasów i witamin, które dostarczają komórkom siły oraz energii niezbędnej do przeprowadzenia procesów metabolicznych.

WIĘCEJ: Krem Apis Natural Cosmetics

1. Krem dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS wykorzystuje synergiczne działanie czerwonych jagód z ekstraktem z lotosu oraz krioekstraktem z dzikich jagód arktycznych. Aktywne składniki ekstraktu z lotosu pielęgnują i chronią skórę przez działaniem negatywnych czynników zewnętrznych oraz neutralizują wolne rodniki, przyspieszające procesy starzenia, dzikie jagody zaś (malina arktyczna, malina moroszka oraz borówka brusznica) wykazują szczególne właściwości detoksykujące, czyniąc skórę elastyczną o świeżym, młodzieńczym blasku. Aksamitny, zniewalający zapachem Krem dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS reaktywuje funkcje witalne skóry oraz wzmacnia naturalne mechanizmy ochronne przed negatywnym działaniem oksydantów, a w efekcie opóźnia starzenie się skóry, detoksykuje ją i głęboko nawilża. Pobudzona aktywność komórkowa sprawia, że skóra staje się gładka i pełna blasku.

WIĘCEJ: Maseczka na twarz Apis

2. Uzupełnieniem kremu, który może być stosowany do codziennej pielęgnacji, jest koncentrat dermostymulujący, o wyższym stężeniu składników aktywnych oraz poszerzonym spectrum działania. Koncentrat dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji marki APIS, poza ekstraktami z owoców goji, lotosu i dzikich jagód, zawiera także m.in. olej z orzechów makadamia, który dzięki bogactwu witamin A, B, E oraz składników mineralnych w widoczny i szybki sposób poprawia wygląd i koloryt skóry poprzez odpowiedni poziom odżywienia i przyspieszenie procesów regeneracyjnych na poziomie komórkowym. Koncentrat dermostymulujący z ekologicznymi tybetańskimi owocami goji  marki APIS przeznaczony jest przede wszystkim dla cery dojrzałej, delikatnej i bez energii – dzięki niemu skóra zyskuje widocznie lepszą kondycję, staje się aksamitnie gładka i pełna blasku.

Koncentrat dermostymulujący, Cena: ok. 38 zł (30 ml)

Krem dermostymulujący, Cena: ok. 35 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany