Amway kosmetyki: Emulsja multiochronna SPF 30

amway kosmetykiW grupie amway kosmetyki pojawił się nowy produkt. Do rodziny produktów Essentials by ARTISTRY dołączyła nowość – Emulsja multi-ochronna SPF 30. To idealny kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Dzięki niemu cera będzie perfekcyjnie oczyszczona i nawilżona o każdej porze roku. Naturalnie, szybko i efektywnie.

Amway kosmetyki ze składnikami naturalnymi

Wszechstronna seria produktów Essentials by ARTISTRY do codziennej pielęgnacji czerpie to, co najlepsze z serca natury. Wszystkie produkty amway kosmetyki zostały opracowane na bazie składników roślinnych z myślą o tych osobach, które oczekują doskonałego efektu, a nie mogą poświęcić czasu na skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki wykorzystaniu esencji składników roślinnych, wystarczą 3 minuty i 2 proste kroki: oczyszczenie i pielęgnacja, by osiągnąć efekt świeżej i zadbanej cery.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Trądzik – przejmij nad nim kontrolę kosmetykami Amway

Amway kosmetyki do twarzy

Emulsja multi-ochronna SPF 30 to nowa propozycja twórców linii Essentials by ARTISTRY. Ultralekka, beztłuszczowa emulsja zawiera wodę kokosową pochodzącą z naturalnych źródeł, która perfekcyjnie odżywia i nawilża skórę. Kosmetyk zapewnia skórze skuteczną ochronę SPF 30 UVB/UVA poprzez mineralny filtr przeciwsłoneczny. Tlenek cynku i cynk PCA, zawarte w emulsji, pochłaniają nadmiar sebum.

Nowy kosmetyk Amway Artistry to produkt, który powinien znaleźć się w torebce każdej kobiety tego lata. Zachęcam do stosowania go każdego ranka przed nałożeniem makijażu i za każdym razem, kiedy skóra potrzebuje nawodnienia – dla uzyskania głębokiego odżywienia i ochrony przed słońcem przez cały dzień.

Cena: 111 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany