Trądzik – przejmij nad nim kontrolę kosmetykami Amway

trądzikTrądzik  – wiele osób ma z nim problem. Kiedyś uważano, że dotyczy  on tylko osób młodych. Dzisiaj wiadomo, że może pojawić się w każdym wieku. Amway wprowadza na rynek zestaw kosmetyków do pielęgnacji cery z problemami trądzikowymi – ESSENTIAL by ARTISTRY.

Składniki kosmetyków – trądzik nie ma szans

Jednym z podstawowych składników zestawu jest kwas salicylowy.  Kwas salicylowy to jeden z niewielu komponentów aktywnych, który leczy wypryski. Kwas ten zapobiega zmianom trądzikowym w stężeniu na poziomie 0,5%-2,0%. Związki salicynianu pomagają w regulacji naturalnego procesu odnowy komórkowej skóry, zwanego keratynizacją. Normalizacja procesu keratynizacji wspomaga usuwanie substancji białkowych i tłuszczowych występujących w skórze. Zaburzenia tego procesu mogą prowadzić do zatykania porów i w konsekwencji do rozwoju zmian trądzikowych. W produktach przeciwtrądzikowych marki Essentials by ARTISTRY znajdują się związki salicynianu pochodzące z trzech źródeł:

  • silnie oczyszczonego farmaceutycznego kwasu salicylowego
  • kory białej wierzby
  • wiązówki błotnej

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Z cerą trądzikową można sobie poradzić

Peeling i maseczka do twarzy Artistry

Skład zestawu na trądzik:

Żel przeciwtrądzikowy Essentials by ARTISTRY

Bezzapachowy żel z kwasem salicylowym, wyciągiem z oczaru wirginijskiego i zielonej herbaty dokładnie oczyszcza skórę i eliminuje wypryski, nadając skórze zdrowy i promienny wygląd. Łagodzi podrażnienia i eliminuje zaczerwienie skóry. Cena: 95,00 zł (30 ml)

– Przeciwtrądzikowy tonik odświeżający Essentials by ARTISTRY

Beztłuszczowy tonik z kwasem salicylowym, cytryną i aloesem dokładnie oczyszcza i odświeża skórę. Zmniejsza poziom sebum, sprawiając, że pory i wypryski stają się mniej widoczne. Preparat posiada łagodną i bardzo lekką formułę. Regularne stosowanie powoduje znaczną poprawę kondycji skóry. Cena: 85,00 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany