Prezent na Dzień mamy. Podaruje malinowy zestaw od LOVEM

malinowy zestaw LOVEMCzuły, delikatny, naturalny i pełen dobroci prezent wyrazi więcej niż tysiąc słów. Podaruj swojej Mamie malinowy zestaw od LOVEM, aby czuła się wyjątkowo nie tylko od święta, ale i każdego dnia.

Malinowy zestaw LOVEM to specjalnie skomponowany dla Mamy duet produktów, który zawiera Krem do twarzy na dzień Malina i witamina C oraz manufakturowe mydło Malina i masło kakaowe. Botaniczne receptury tych kosmetyków zostały skomponowane tak, aby przywracały blask i gładkość skórze.

Krem na dzień Malina i witamina C zawiera w swoim składzie uderzeniową dawkę witaminy C w dwóch różnych postaciach: w najbardziej stabilnej TETRA oraz witaminy C, zawartej w biofermentach z Aceroli. Witamina C w formie olejowej czyli Tetraizopalmitynian Askorbylu to unikalna forma witaminy C, która skutecznie rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, a do tego zapewnia jej ochronę przed promieniowaniem UV. Olej z nasion czerwonej maliny przywraca miękkość i gładkość skóry przy jednoczesnej ochronie jej nawilżenia, zmniejszając utratę wody przez naskórek. Krem nie zawiera wody, a jedynie łagodzący hydrolat z róży damasceńskiej.

Tradycyjne, manufakturowe Mydło Malina i masło kakaowe jest wyrabiane ręcznie i zawiera koktajl naturalnych bioskładników, które są przyjazne nawet delikatnej, przesuszonej skórze. Sa to m.in. : zmydlone masło shea, oliwa z oliwek, olej kokosowy, masło kakaowe i olej z pestek malin. Drobno zmielone pestki malin zapewniają dodatkowo efekt lekkiego peelingu. Mydło nie zawiera olejków eterycznych ani żadnych dodatków zapachowych i kolorystycznych, dlatego może być stosowane nawet przez osoby o wrażliwej skórze.

Cena: 165 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany