Płyn do czyszczenia kuchni w stylu EKO

płyn do czyszczenia kuchniPłyn do czyszczenia kuchni to jeden z najważniejszych produktów. Czystość w kuchni to bowiem sprawa nadrzędna. Codzienne przygotowywanie posiłków, gotowanie, smażenie, powoduje osadzanie się tłuszczu, przypaleń oraz innego rodzaju zabrudzeń, które są ciężkie do oczyszczenia i według powszechnej opinii wymagają silnych detergentów.

Czy da się połączyć skuteczne i szybkie sprzątanie kuchni z ekologią? Jak najbardziej! Z pomocą przychodzi marka CAMOLIN, która rozszerza swój asortyment o naturalne środki do sprzątania.

Płyn do czyszczenia kuchni – Biała Porzeczka

BIAŁA PRZECZKA PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI to naturalny, wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Zawiera aż 95% składników pochodzenia naturalnego, jest łagodny dla naszych rąk i środowiska.

Skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud. Nie pozostawia smug ani zarysowań. Formuła płynu zawiera substancje myjące ulegają łatwej biodegradacji, a butelki zostały stworzone w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu.

BIAŁA PRZECZKA PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI możemy stosować również do czyszczenia szkła, stali nierdzewnej oraz ceramiki. Pozostawia świeży oryginalny zapach białej porzeczki, który został zainspirowany polską naturą.

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany