Płyn do czyszczenia kuchni w stylu EKO

płyn do czyszczenia kuchniPłyn do czyszczenia kuchni to jeden z najważniejszych produktów. Czystość w kuchni to bowiem sprawa nadrzędna. Codzienne przygotowywanie posiłków, gotowanie, smażenie, powoduje osadzanie się tłuszczu, przypaleń oraz innego rodzaju zabrudzeń, które są ciężkie do oczyszczenia i według powszechnej opinii wymagają silnych detergentów.

Czy da się połączyć skuteczne i szybkie sprzątanie kuchni z ekologią? Jak najbardziej! Z pomocą przychodzi marka CAMOLIN, która rozszerza swój asortyment o naturalne środki do sprzątania.

Płyn do czyszczenia kuchni – Biała Porzeczka

BIAŁA PRZECZKA PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI to naturalny, wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Zawiera aż 95% składników pochodzenia naturalnego, jest łagodny dla naszych rąk i środowiska.

Skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud. Nie pozostawia smug ani zarysowań. Formuła płynu zawiera substancje myjące ulegają łatwej biodegradacji, a butelki zostały stworzone w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu.

BIAŁA PRZECZKA PŁYN DO CZYSZCZENIA KUCHNI możemy stosować również do czyszczenia szkła, stali nierdzewnej oraz ceramiki. Pozostawia świeży oryginalny zapach białej porzeczki, który został zainspirowany polską naturą.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany