Olej z ogórecznika: NATURALNE BOGACTWO KWASÓW LA i GLA

olej z ogórecznikaOlej z ogórecznika zawiera kwasy z rodziny omega-6: kwas linolowy (LA) oraz gamma-linolenowy (GLA). Ma niesamowite właściwości zdrowotne. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.

Olej z ogórecznika: co zawiera

Olej z nasion ogórecznika zawarty w preparacie Ogórecznik OleoVitum jest olejem tłoczonym na zimno, dzięki czemu zachowuje wszystkie cenne właściwości zawartych w nim tłuszczów nienasyconych w tym tłuszczów wielonienasyconych, do których należą kwasy omega-6 (LA i_GLA). Ogórecznik OleoVitum Zawiera aż 36 % LA i 19% GLA. Kwas linolow, a także zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi].

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Zaskakujące – tymi sposobami możesz obniżyć poziom cholesterolu

Olej z wiesiołka na odporność

Olej z ogórecznika: zastosowanie

Preparat polecany jest dla osób dorosłych w celu uzupełniania diety w nienasycone kwasy tłuszczowe: kwas linolowy i gamma-linolenowy oraz z witaminę A.  Jak stosować? 2,5 ml (½ łyżeczki załączonej do opakowania) dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Jedna porcja zawiera: 1,92 g nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym 1,29 g wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, z czego 0,84 g kwasu linolowego i 0,44 g kwasu gamma-linolenowego, 240 μg ekwiwalentu retinolu – witaminy A (30%**).

CENA: 32 zł (100 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany