Kondycja – poprawisz ja dzięki preparatom ALINESS

kondycjaWiosną przyda się dobra kondycja. O tej porze roku najbardziej przykładamy się do ćwiczeń. Robi się coraz cieplej, zaczynamy biegać, jeździć na rowerze. Traktujemy wiosnę jako czas na nowy początek. Ten nowy początek możemy rozpocząć z nowościami od ALINESS!

Kondycja – trzy nowości do wyboru

Dzięki produktom od Aliness wzmocnisz swoją kondycję, stawy, kości. Zadbasz o witalność fizyczną i nie tylko! PQQ MGCPQQ® +Q10stanowi połączenie pirolochinolinochinonu i koenzymuQ10 – dwóch składników o działaniu antyoksydacyjnym. Ze względu na szerokie zastosowanie prozdrowotne i pozytywny wpływ na organizm poczynając od poziomu mitochondrialnego, produkt polecany jest osobom pragnącym kompleksowo zadbać o zdrowie i kondycję swojego organizmu. Duoflexin®ma najwyższej jakości markowe składniki naturalnego pochodzenia, w starannie dobranych dawkach.

Produkt dostarcza organizmowi m.in Kolagen rybi CARTIDYSS™ i COLLYS™, który otrzymywany jest z ryb odławianych z ich naturalnego środowiska – u wybrzeży Bretonii i Normandii, we Francji. Dlatego kolagen wchodzący w skład produktu jest w 100% naturalny i wolny od jakichkolwiek chemicznych dodatków stosowanych podczas przemysłowej produkcji żywności. Produkt polecany jest osobom, które chcą wzmocnić swoje stawy i kości. Caffeine sprawdzi się świetnie w utrzymaniu witalności fizycznej i psychicznej organizmu. A to wszystko dzięki składnikom: kofeinie bezwodnej oraz wyciągu z owoców guarany.

Ceny:
PQQ MGCPQQ® 20 mg + Q10 50 mg x 60 Vege caps – 99 zł

Duoflexin® 90 kapsułek, mocne stawy i kości 100% natural x 90 Vege caps – 59,90 zł

Caffeine 200 mg + guarana x 100 kapsułek vege – 14,90 zł

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany