Kosmetyki do stóp – NIVELAZIONE Skin Therapy

kosmetyki do stópSzukamy dobrych kosmetyków do stóp. Borykamy się bowiem z różnymi dolegliwościami. Najczęstsze to: nadmierne pocenie, a w konsekwencji grzybica. Dlatego o stopy należy dbać w każdym wieku i właściwie pielęgnować je przez cały rok. Natomiast bezpiecznych, skutecznych i sprawdzonych dermokosmetyków i wyrobów medycznych do stóp szukać w aptekach.

Kosmetyki do stóp – produkty z serii NIVELAZIONE Skin Therapy

Popękane pięty, przesuszona, szorstka skóra, odciski i otarcia czy zrogowacenia – to jedne z najczęstszych problemów, jakie dotykają stóp. Z jednej strony obniżają komfort chodzenia, z drugiej sprawiają, że stopy stają się kompleksem. Gdy jednak „do gry” wkracza nadmierna potliwość, nieprzyjemny zapach czy grzybica, nie jest to już jedynie problem wizualny, ale zdrowotny. Dlatego o stopy należy dbać każdego dnia – i profilaktycznie, by kłopoty się nie pojawiły lub nie nawróciły i specjalistycznie, jeśli niestety problem ze stopami to już nie tylko kwestia estetyki. Kosmetyki do stóp z serii NIVELAZIONE Skin Therapy to specjalistyczne dermokosmetyki. To bogate, silnie skoncentrowane formuły o potwierdzonej skuteczności działania. Te specjalistyczne dermokosmetyki powstały we współpracy z dermatologami i podologami, dzięki czemu zapewniają ochronę i zadbany wygląd stopom każdego dnia. W skład serii wchodzą:

Kosmetyki do stóp – aktywny dezodorant 5 w 1

Ten innowacyjny preparat zapewnia holistyczne, skuteczne i precyzyjne działanie. Bogata formuła, starannie dobrane składniki aktywne i technologia Odour Stop z jednej strony pomagają w odpowiedniej pielęgnacji stóp każdego dnia, z drugiej niwelują problemy skóry już od pierwszej aplikacji. Ten aktywny dezodorant do stóp 5 w 1 efektywnie likwiduje nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, gwarantuje uczucie suchości do 24h, działa antybakteryjnie i zapewnia utrzymanie prawidłowej higieny stóp. Według opinii konsumentów w 92%* eliminuje problem pocenia. Cena: 14,00 zł (150 ml)

Kosmetyki do stóp – aktywny krem S.O.S

Ten kosmetyk do stóp działa silnie regenerująco, przynosząc natychmiastową ulgę nawet najbardziej zniszczonym i przesuszonym stopom. Stanowi doskonałą ochronę antybakteryjną w codziennej pielęgnacji. Już od pierwszej aplikacji krem głęboko odżywia i zmiękcza skórę, odświeża i redukuje nieprzyjemny zapach potu, koi i łagodzi podrażnienia. Stosowany w ramach kuracji chroni przed nadmiernym wysuszeniem i pękaniem naskórka, redukuje zgrubienia i wygładza szorstką skórę, pozostawiając zadbane, zdrowe stopy. Cena: 11,00 zł (75 ml)

Kosmetyki do stóp i paznokci – nawilżający krem

Preparat nawilża skórę oraz odbudowuje jej barierę hydrolipidową, zmniejszając ryzyko powstawania pęknięć i mikrouszkodzeń. Wspomaga łagodzenie objawów związanych z zakażeniami o podłożu grzybiczym, takich jak: szorstkość, suchość i nadmierne rogowacenie skóry oraz uczucie świądu i pieczenia. Wyrób posiada odpowiednie, lekko kwaśne pH, które zapobiega zasiedlaniu się i rozwojowi grzybów patogennych, zmniejszając ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych. Już od pierwszej aplikacji ten krem do stóp koi, łagodzi uczucie świądu i pieczenia, a w wyniki regularnego stosowania zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych oraz wspomaga łagodzenie defektów skóry stóp takich, jak modzele, nagniotki, suche i pękające pięty. Cena: 12,00 zł (50 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany