Mydło o właściwościach antybakteryjnych Nivelazione

Mydło o właściwościach antybakteryjnychMydło o właściwościach antybakteryjnych to nowość na rynku od Nivelazione. Znajdziemy w nim aż dwa składniki o działaniu antybakteryjnym zwiększające siłę jego działania. Produkt działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo, a jednocześnie jest bezpieczny dla skóry i może być często stosowany.

Polecany jest do higienicznego mycia dłoni zgodnego z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dostępny w pojemności 250 oraz 500 ml.

Mydło o właściwościach antybakteryjnych – jak dodatkowo działa na skórę

Dzięki obecności innowacyjnego składnika OCTENIDINE HCL oraz TEA TREE OIL produkt ma działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. To aż dwa składniki antybakteryjne w jednym produkcie! Można je często stosować: receptura produktu została opracowana tak, by można go było często stosować. Składniki w niej zawarte są bowiem bardzo dobrze tolerowane przez skórę. W trosce o utrzymanie bariery wodno-lipidowej skóry w składzie mydła zawarto kompleks intensywnie nawilżający. Dzięki temu można je stosować bez obaw o przesuszenie skóry.

Cena: 9,99 zł (250 ml); 11,99 zł (500 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany