Złuszczające skarpetki – skuteczna maska do stóp Coloris

złuszczające skarpetkiZłuszczające skarpetki maja coraz większa rzeszę zwolenników. To skuteczny sposób na gładkie stopy. Te firmy Coloris są nasączone kwasami owocowymi. Powodują złuszczanie naskórka, po którym będziesz mogła pochwalić się pięknymi stopami.

Zgrubiały, przesuszony naskórek stóp to nasza zmora. Trudno się go pozbyć, mimo że wkładamy w to mnóstwo wysiłku. W ruch idzie tarka, pumeks, zmiękczające kremy, a stopy i tak nie są idealne. Czas żeby sięgnąć po coś naprawdę skutecznego – złuszczające skarpetki.

Złuszczające skarpetki – LC+ maska złuszczająca do stóp

Maska jest w postaci nasączonych skarpetek i stanowi świetną alternatywę dla zabiegów stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Spektakularne rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Formuła maski jest tak opracowana, by złuszczyła suchy i zniszczony naskórek, a odsłoniła naskórek nowy. Zawiera kwasy owocowe, mocznik, ekstrakty z aloesu i kwiatów nagietka oraz olejek z trawy cytrynowej, dzięki czemu maska nie tylko złuszcza, ale również intensywnie nawilża, zmiękcza i uelastycznia skórę. Złuszczające skarpetki są więc bardzo skuteczne.

Złuszczające skarpetki – sposób użycia

Rozłóż złuszczające skarpetki i odetnij nożyczkami zaznaczoną część folii. Nałóż skarpetki na stopy, owiń końcówki wokół kostek. Z zaznaczonego elementu w kształcie serduszka usuń zabezpieczenie i częścią z przylepcem sklej skarpetkę, aby przylegała do kostki. Delikatnie rozmasuj stopy, aby maska równomiernie rozprowadziła się po skórze. Pozostaw na 60 minut. Zdejmij skarpetki i umyj stopy ciepła wodą. Wytrzyj do sucha. Pierwsze efekty złuszczania zobaczysz po około 7 dniach, a sam proces złuszczania powinien się zakończyć po ok. 2 tygodniach.

Cena ok. 11,99 zł/2×12,5 g

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany