Intymnie i z czułością – nowości od OnlyBio.life

kosmetyki do higieny intymnejKażde ciało zasługuje na troskę i świadomą pielęgnację. Warto wsłuchiwać się w jego potrzeby, odkrywając w sobie siłę kobiecości. Otaczajmy je czułością, dając mu to, co najlepsze w każdej dziedzinie! O miejsca intymne z największą troską zadbają nowości marki OnlyBio Life.

W portfolio marki pojawiły się naturalne i bezpieczne produkty do higieny intymnej: hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej oraz prebiotyczny płyn do higieny intymnej. Wegańskie, ekologiczne i certyfikowane nowości zostały opracowane tak, by skutecznie chronić naturalną mikroflorę okolic intymnych. Produkty przeznaczone są do codziennej higieny, a dodatkowo idealnie sprawdzą się także podczas golenia.

Emulsja z największą delikatnością zadba o wrażliwą, skłonną do podrażnień, alergii i infekcji skórę okolic intymnych. Przyniesie jej ukojenie, zapewniając jednocześnie właściwą ochronę. Jej formuła oparta jest o prebiotyki, które odbudowują i wzmacniają naturalny mikrobiom okolic intymnych, aloes, który nawilża, łagodzi i chroni oraz kwas mlekowy, pomagający utrzymać prawidłowe pH. Dzięki takiej kompozycji składników codzienne stosowanie emulsji redukuje ryzyko podrażnień i infekcji.

Płyn, dzięki formule prosto z natury, zabezpiecza naturalną mikroflorę okolic intymnych, przywracając także równowagę PH. W składzie płynu również znajdują się odbudowujące i wzmacniające mikrobiom prebiotyki. Dodatkowo jego formułę uzupełnia lewan z rzepaku, który silnie nawilża skórę, chroniąc ją przed przesuszeniem. W składzie znajduje się również kwas mlekowy, który zapewnia prawidłowe pH. Przy regularnym, codziennym stosowaniu płynu można zminimalizować ryzyko wystąpienia infekcji, na które narażone są miejsca intymne.

  • Opracowane przy współpracy z dermatologami produkty posiadają Rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
  • COSMOS NATURAL certyfikowany przez Ecocert Greenlife na zgodność ze standardem COSMOS.
  • Formuły są w 100% wegańska i cruelty free, potwierdzona przez największą światową organizację Vegan Society.

Cena: 16,99 zł (250 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany