Naturalne żele pod prysznic dla mężczyzn 4organic

naturalne żele pod prysznic dla mężczyznNaturalne żele pod prysznic dla mężczyzn to nowość od marki 4organic. Naturalne żele pod prysznic przeznaczone są dla świadomych mężczyzn, którzy dbają o siebie, swoje zdrowie, a także myślą o środowisku naturalnym. Dla mężczyzn, którzy mają swoje pasje i lubią wyzwania. Nowe żele pod prysznic 4organic zawierają ponad 98% składników pochodzenia naturalnego.

Coraz częściej mężczyźni poszukują dobrych kosmetyków, ponieważ oczekują dla siebie najlepszych produktów. To faceci, którzy emanują pewnością siebie, są wolni, wyjątkowi, z klasą, odnoszą sukcesy, uwielbiają dobrą zabawę.

Naturalne żele pod prysznic dla mężczyzn – składniki

Nowe żele pod prysznic 4organic zawierają ponad 98% składników pochodzenia naturalnego: delikatną substancję myjącą, nawilżający i kojący skórę aloes, a także witaminę E, która działa przeciwstarzeniowo, łagodzi szkody wywołane przez promieniowanie UV. Wszystkie surowce są wegańskie i przyjazne dla środowiska naturalnego. Kosmetyki są naturalne, certyfikowane przez Cruelty Free and Vegan i spersonalizowane. Mamy dla mężczyzn do wyboru trzy warianty: Mr Wild, Mr Gentle i Mr Big.

Naturalne żele pod prysznic dla mężczyzn – trzy rodzaje do wyboru

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Wild docenią mężczyźni, którzy dbają o siebie w najbardziej ekstremalnych warunkach, kochają wyzwania, wyprawy, przyrodę. To mężczyźni, którzy są prawdziwi i autentyczni w tym co robią, niczego nie udają. Naturalny żel pod prysznic Mr Wild sprosta wymaganiom męskiej skóry, która będzie oczyszczona, zadbana i pachnąca. Wegański żel został stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. W kosmetyku znajduje się męska nuta zapachowa mchu i bergamotki.

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Gentle jest stworzony dla mężczyzn o silnym charakterze, takich, którzy lubią rywalizację, bo wiedzą na co ich stać, są ekspertami w swoich dziedzinach. To mężczyźni, którzy emanują pewnością siebie, są panami swojego losu, sami decydują, co chcą robić. Mogą wzbudzać u mężczyzn zazdrość, a u kobiet pożądanie. Naturalny żel pod prysznic Mr Gentle oczyszcza i odświeża skórę. Wegański żel został stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyk charakteryzuje się męskim zapachem mocnej kawy, która pobudza do działania każdego dnia.

Naturalny żel pod prysznic 4organic Mr Big współpracuje z mężczyznami, którzy emanują czystą energią, znają swoją wartość i potrafią dobrze się bawić, nie lubią gry i sztuczności, są naturalni. To mężczyźni, którzy mają moc, naturalną energię, z którą przychodzą na świat. Działają na kobiety jak magnes. Naturalny żel pod prysznic Mr Big skutecznie myje i pielęgnuje skórę. Wegański żel został stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. W kosmetyku wyczuwalna jest męska nuta zapachowa imbiru i cyprysu.

Cena 14,99 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany