Farby do włosów Joanna Multi Cream Color

farby do włosów joannaSprawdzone farby do włosów Joanna Multi Cream Color dają efekt 3D na włosach. Ich bezpieczna i supergęsta formuła sprawia, że farbowanie włosów w domowym zaciszu jest proste i przyjemne. Wygodna butelka z aplikatorem minimalizuje ryzyko zabrudzeń czy przypadkowego pofarbowania skóry dłoni.

Farby do włosów Joanna – zasady farbowania włosów

Nawet jeśli koloryzowałaś włosy w domu dziesiątki razy, warto przypomnieć sobie kilka zasad, dzięki którym kolor będzie wyglądał doskonale.

Po pierwsze: wybierając odcień farby do domowego zabiegu pamiętaj by był maksymalnie dwa – trzy tony ciemniejszy lub jaśniejszy od twojego obecnego koloru. Wówczas będziesz najbardziej zadowolona z rezultatów. Farby Joanna Multi Cream Color to aż 19 pięknych odcieni, od jasnego blondu, przez rudości, po brązy, wiec na pewno dobierzesz odpowiedni.

Po drugie: zawsze czytaj instrukcje na pudełku, choćbyś od lat była wierna temu samemu produktowi. Formuły się zmieniają, czas aplikacji – skraca, więc efekty mogą być różne, jeśli nową farbę nałożysz “po staremu”. W przypadku produktów Joanna Multi Color Cream instrukcje nie są skomplikowane. Ale na wszelki wypadek, odśwież wiedzę!

Po trzecie: przygotuj się! Odczekaj dzień czy dwa od ostatniego mycia włosów, zanim zabierzesz się za farbowanie. Naturalne oleje, które wydziela skóra zabezpieczą jej powierzchnię przed podrażnieniami i sprawią, że kolor będzie bardziej równomierny. Gdy mieszanka będzie gotowa, zrób “test pasma”. Czyli nałóż farbę tylko na małą sekcję włosów, aby najlepiej dopasować czas pozostawienia mieszanki na włosach. Im cieńsze włosy, tym szybciej “łapią” kolor. Im grubsze, tym więcej czasu potrzeba, by osiągnąć zamierzony efekt.

Farby do włosów Joanna do pasemek

Jeśli chcesz zastosować farbę Joanna Multi Cream Color do zrobienia pasemek, zacznij od ułożenia włosów tak, jak zazwyczaj je nosisz. Następnie wybierz 8-10 pasemek, o różnej szerokości (dla bardziej naturalnego efektu) i zaczynając od tych najbliżej twarzy nakładaj farbę od nasady, po końce. Następnie wmasuj ją dłońmi w każde pasmo, dla najlepszego efektu.

Boisz się, że domowe farbowanie zniszczy włosy? Niepotrzebnie. Joanna Multi Cream Color to produkty, które farbują i jednocześnie odżywiają włosy. Kolor jest intensywny i świeży, a włosy mocno wygładzone i zregenerowane. Maseczka z keratyną, dołączona do każdego opakowania, to dodatkowe wzmocnienie dla farbowanych pukli. Po spłukaniu i wysuszeniu włosów od razu zauważysz, że kolor jest świeży, intensywny, a włosy bardzo przyjemne w dotyku. Rezultat utrzymuje się przez wiele tygodni i jest genialnym pomysłem by pięknie wejść w kolejną porę roku.

Cena: 8,5 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany