Czerwona szminka od Loreal

czerwona szminkaCzerwona szminka – niezastąpiona, ponadczasowa, elegancka. Jeśli jesteś smutna nałóż więcej szminki i atakuj – mawiała Coco Chanel. Marylin Monroe, Elizabeth Taylor kładły się z karminowo-czerwonymi ustami do łóżka by podkreślić, nawet we śnie, swój seksapil, a Kleopatra przy jej pomocy pozbywała się oponentów. Największy atrybut kobiecości, był, jest i będzie na ustach kobiet całego świata.

By sprostać oczekiwaniom różnych kobiecych gustów i potrzeb, L’Oréal Paris niezmiennie udoskonala formułę kultowej szminki. Color Riche łączy w sobie doskonałość koloru i wyjątkowe właściwości. Jej formuła wzbogacona m.in. w witaminę E, kwasy Omega 3 i Omega 6, ma za zadanie chronić i odżywiać usta każdego dnia, ale także pokryć je doskonałym i trwałym kolorem. Kultowa szminka L’Oréal Paris od ponad 30 lat nie schodzi z ust kobiet na całym świecie. Jest obecna zarówno na paryskiej ulicy – nieustannie interpretującej na nowo klasykę, jak i na wybiegu, który dyktuje światowe trendy.

Czerwona szminka – color riche w gwiazdorskim wydaniu

W tym roku z okazji dwudziestej drugiej rocznicy współpracy marki L’Oréal Paris z Festiwalem Filmowym w Cannes powstała Kolekcja Cannes 2019 – pełna wyjątkowych produktów, które podkreślą piękno poprzez odpowiednią, kompleksową pielęgnację. Kosmetyki do makijażu – w tym kultowa szminka Color Riche, zostały zamknięte w efektownych, limitowanych opakowaniach, w intensywnym czerwonym kolorze. Nieprzypadkowo! Czerwień symbolizuje pasję, miłość i charyzmę. Takie właśnie są kobiety L’Oréal Paris – silne, odważne i jednocześnie wrażliwe, a produkty z Kolekcji Cannes 2019 mają to podkreślić.

COLOR RICHE SATIN RED CARPET nr 357 – kwintesencja kobiecości – czerwone, zmysłowe usta. To za ich sprawą aktorki z wielkiego ekranu zachwycały i podbijały serca widzów. COLOR RICHE SATIN nie tylko nadaje ustom zalotnego charakteru, ale także bez ich wysuszania, utrzymuje się przez wiele godzin. Cena: 64,99 zł

COLOR RICHE SATIN ROSE TENDRE nr 303 – delikatny, subtelny róż to niekwestionowany hit wiosny i lata zarówno w modzie, jak i w makijażu, a gładka, kremowa konsystencja zapewnia perfekcyjne wykończenie. To idealna propozycja do pracy, na co dzień, jak i na wyjątkowe, wieczorowe wyjścia. Cena: 64,99 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany