Nowe trwałe pomadki L’ORÉAL PARIS

nowe trwałe pomadkiNowe trwałe pomadki ma dla nas LOREAL PARIS. Są długotrwałe i przez ten czas kolor na ustach ciągle jest intensywny. To sensacyjnie matowa pomadka w płynie Rouge Signature i olśniewająco błyszcząca pomadka Brilliant Signature.

Nowe trwałe pomadki – jakie ma dodatkowe właściwości

Odpowiadając na potrzeby współczesnych kobiet, marka L’Oréal Paris stworzyła długotrwałą, zaskakująco lekką formułę pomadki, która jest całkowicie niewyczuwalna na ustach. Komfortowe aplikatory umieszczone w pięknych, ekskluzywnych opakowaniach, gwarantują niezwykle prostą, jak i precyzyjną aplikację w ciągu kilku sekund!

Szukając odpowiedniego produktu do ust stajesz zazwyczaj przed wyborem, którego nie chcesz dokonywać. Długotrwała pomadka dostępna na rynku przeważnie wysusza usta a ta, która nadaje im uczucie komfortu – szybko traci moc koloru. Dzięki L’Oreal Paris już nigdy nie będziesz musiała iść na kompromis!

Nowe trwałe pomadki – dwie do wyboru

Rouge Signature to propozycja dla kobiet ceniących sobie sensacyjnie matowe wykończenie, z kolei nowość, Brilliant Signature, stworzona z wykorzystaniem tej samej, długotrwałej formuły, zachwyca olśniewająco błyszczącym kolorem, który nie traci swojej intensywności i blasku.

Oba produkty są dostępne w aż 12 wyjątkowych i modnych kolorach, które umożliwią Ci stworzenie idealnego makijażu na każdą okazję! Wybieraj od delikatnego, pudrowego różu czy beżu, po intensywny odcień czerwieni lub soczystą śliwkę. Koniec kompromisów! Istnieje rozwiązanie doskonałe! Wybierz swój look od L’Oréal Paris: błyszczący Brilliant Signature lub matowy Rouge Signature i ciesz się pięknymi ustami przez długie godziny. Ponieważ jesteś tego warta!

Cena: 68,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany