Nowe pomadki do ust w drogeriach Natura

kosmetyki kobo

KOBO Professional i Sensique wprowadzają nowe zestawy pomadek do ust w głębokich i intensywnych kolorach. Zawarta w nich formuła ze składnikami odżywczymi zapewni matowe wykończenie i nada makijażowi wyrazistości. Produkty są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura.

KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS

pomadka do ust

Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia. Pomadki dostępne są w 6 kolorach. Zawierają wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych i nawilżających. W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak:
• odżywczy olej z rącznika,
• masło shea,
• hydro nawilżający olej z dyni drzewiastej.
Cena: 15,99 zł

SENSIQUE MATTE FITS PERFECTLY

pomadki do ust

Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie. Dostępne są 7 kolorach.

Cena: 9,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany