Kaszki dla dzieci i mleczne deserki w Gerber Organic

kaszki dla dzieciKaszki dla dzieci i to trzy rodzaje oraz 4 mleczne deserki. To najnowsza oferta Gerber Organic. Rodzice, którzy szukają dla swojego dziecka żywności ekologicznej, mają powody do radości. Produkty te pomogą one w rozszerzaniu diety dziecka i urozmaicaniu jego jadłospisu oraz ułatwią rodzicom dostęp do organicznych produktów dla najmłodszych.

Deserki mleczne

Rodzice tak bardzo polubili Gerber Organic, że linia powiększa się właśnie o kolejne produkty. W sklepach pojawił się już 2 deserki mleczne w kubeczkach:

  • Deserek mleczny o smaku naturalnym (4x90g) i
  • Deserek mleczno-owocowy Gruszka Banan (4x90g).

Tworząc te mleczne deserki, użyto wyłącznie mleka organicznego otrzymywanego od krów, którym zapewniono odpowiednią przestrzeń i karmiono ekologicznymi paszami. W wersji owocowej do jogurtu dodane zostały przetarte ekologiczne gruszki i banany. Wysiłek opłacił się – powstały produkty dopasowane do potrzeb maluszków po 6. miesiącu. Specjalna obróbka cieplna oraz wyjątkowe pakowanie powodują, że nie trzeba ich trzymać w lodówce.

Dla wygody rodziców deserki mleczne Gerber Organic dostępne będą także w lekkich, poręcznych tubkach, które można zabrać ze sobą wszędzie. Już wkrótce pojawią się:

  • Deserek owocowo-mleczno-zbożowy Jabłko w tubce (90g)
  • Deserek owocowo-mleczno-zbożowy Banan Jagoda w tubce (90g).

By urozmaicić dietę dziecka, do jogurtu z organicznego mleka i delikatnie przetartych owoców dodano zboża – ryż i owies. Wszystko po to, by dieta dziecka była coraz ciekawsza, a ekologiczne karmienie dziecka wygodniejsze.

Kaszki dla dzieci

W komponowaniu diety maluszków pomogą także pierwsze ekologiczne kaszki Gerber Organic:

  • Kaszka mleczna pszenno-owsiana (240 g),
  • Kaszka mleczna pszenno-owsiana Banan (240 g)
  • Kaszka pszenno-owsiana z waniliową nutką (240 g).

Każda z nich zawiera ekologiczną pszenicę, dzięki czemu pomoże łagodnie wprowadzić do diety dziecka gluten. Obecność ziaren owsa, płatków banana i naturalnej wanilii pozwala zapoznać dziecko z nowymi, ciekawymi smakami. Wystarczy dodać wodę lub mleko, by powstał pełnowartościowy, organiczny posiłek. Kaszki Gerber Organic to także źródło błonnika pokarmowego,

Kaszki dla dzieci i nie tylko

Już wkrótce rodzice będą mogli wybierać spośród 18 ekologicznych produktów dla najmłodszych Gerber Organic – owocowych i warzywnych przecierów, kaszek i produktów mlecznych. Dzięki temu komponowanie diety ekomalucha będzie łatwiejsze, a różnorodność i troska o planetę będą mogły iść ze sobą w parze.

Ekologiczne kompozycje Gerber Organic sprawdzą się już na początku rozszerzania diety dziecka. Także później, kiedy maluszek trochę podrośnie, ciekawe składniki, jakie kryją się w organicznych produktach Gerber, pomogą zapewnić bogactwo smaków. Dzięki temu jego dieta wciąż będzie różnorodna.

Rodzice docenią produkty Gerber Organic za ich prosty skład. Jak wszystkie produkty Gerber nie zawierają dodatku cukru, a jedynie cukry naturalnie zawarte w warzywach, owocach, mleku czy zbożach. Tak uzyskano smak bliższy smakom natury.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany