Karnawałowy makijaż – kreski na powiekach

karnawalowy makijazKażda kobieta lubi wyglądać atrakcyjnie. Uwielbia też makijaż. Tym razem najmodniejsze są kreski na powiekach. Marka Golden Rose pokaże jak je zrobić i uzyskać niesamowity look.

Karnawałowy makijaż: Klasyczny pin-up

trendy w makijażu

Najbardziej popularnym make-upem, w którym wykorzystuje się eyeliner jest makijaż w stylu lat 60. Taką kreskę możemy zostawić nie tylko ostro wyrysowaną, ale też delikatnie roztartą. Kosmetyki ułatwiające to zadanie powinny mieć żelową formułę. Produkty o takiej kremowej konsystencji nie tylko posiadają mocną pigmentację, ale też są wyjątkowo trwałe i nie rozmazują się. Takim kosmetykiem jest LONGSTAY GEL EYELINER marki Golden Rose, który dodatkowo posiada wygodny, precyzyjny aplikator, który ułatwi nam z pozoru trudne zadanie wyrysowania kreski.

Karnawałowy makijaż: Podwójne uderzenie kobiecości, czyli double cut crease

jak pomalować oczy

To bardzo kobiecy i drapieżny makijaż, który polega na wykonaniu dwóch kresek. Pierwsza z nich narysowana jest na linii rzęs, a druga akcentuje załamanie powieki. Kreski te łączą się po zewnętrznej stronie oka, delikatnie wywijając się w stronę łuku brwiowego. Taki wymagający i precyzyjny efekt na powiece pomoże nam uzyskać tusz do kresek w pisaku – Precision Liner od Golden Rose. Wygodna forma kosmetyku z precyzyjną końcówką oraz szybkoschnąca formuła gwarantują błyskawiczne uzyskanie kociego looku.

Zobacz też:

Makijaż w wyjątkowych odcieniach

Makijaż oczu – ważna zasada trzeciego oka

Karnawałowy makijaż: Co dwie jaskółki, to nie jednamakijaż oczu

Kolejną propozycją jest bardzo uniwersalny makijaż, który nie tylko akcentuje górną i dolną powiekę, ale też optycznie powiększa oko. Recepta na jego wykonanie jest bardzo prosta. Wystarczy, że wykonamy dwie kreski. Pierwszą, zaczynającą się od połowy dolnej powieki i drugą, klasyczną z wywiniętą jaskółką. Linie te nie mogą się stykać ze sobą, a unosić w jednym kierunku.

Dla lepszego podkreślenia kształtu nietypowego makijażu można przerwę pomiędzy kreskami podkreślić kredką w białym kolorze. Przy wykonaniu tego makijażu niezwykle pomocny będzie Kajal Eyliner marki Golden Rose. Jest to niezwykle miękka kredka, która pozwala precyzyjnie wyrysować linie w intensywnym czarnym kolorze. Za pomocą tego kosmetyku możemy uzyskać różne efekty: zarówno ostro wyrysowaną kreskę, jak i subtelnie roztartą linię.

Ocen: 3
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany