Żywność ekologiczna – produkty Rolnik

żywność ekologicznaŻywność ekologiczna to trend na rynku. Konsumenci są coraz bardziej świadomi swoich wyborów. A żywność bio jest żywnością podlegającą surowym normom, dostawcy są poddawani dokładnej selekcji, a surowiec przechodzi mnóstwo testów i badań jakości.  Produkty ROLNIK posiadają certyfikat jakości dla produktów ekologicznych.

Marka Rolnik proponuje dwa nowe produkty nowej lini ROLNIK bio. Na rynku debiutują kukurydza super słodka bio i groszek zielony bio Rolnik. Oba produkty są dostępne w puszkach z funkcją easy-open. Posiadają białą etykietę z delikatnym motywem koloru zielonego. Na każdej puszce znajdziemy pełną informację na temat składników odżywczych w 100 gramach produktu po odsączeniu.

Żywność ekologiczna – groszek i kukurydza

Groszek BIO Rolnik to wyjątkowo soczyste i jędrne ziarna o aptecznym, zielonym kolorze i delikatnie słodkim smaku. Zarówno nasz groszek, jak i cukier trzcinowy użyty do przyrządzenia zalewy, pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, gdzie rośliny rosną w swoim naturalnym tempie.

Groszek BIO Rolnik urozmaici smak Twoich sałatek, zup i dań obiadowych. Świetnie współgra z miętą i tymiankiem. Możesz go także zjeść w formie zdrowej i sycącej przekąski, np. po podgrzaniu z masłem. Zielony groszek obfituje w witaminy z grupy B, minerały, niacynę, białko i błonnik. Cena: 6 zł (400 g)

Kukurydza Super Słodka BIO Rolnik to naturalnie słodkie, chrupiące i soczyste ziarna o apetycznym, żółtym kolorze. Nasze kukurydze pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, gdzie mogą rosnąć w optymalnych warunkach – w zgodzie z naturą. Dzięki delikatnej zalewie (bez dodatku cukru), zachowują swój przepyszny, intensywnie słodki smak.

Kukurydza Super Słodka BIO Rolnik znakomicie pasuje do sałatek oraz dań kuchni meksykańskiej. Możesz ją także zjeść w formie zdrowej i sycącej przekąski, np. z masełkiem czosnkowym na ciepło. Cena: 5 zł (340 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany