Życie nie po to jest by się spieszyć, życie po to jest by się cieszyć!

szlafrokowe spotkaniaZapraszamy na Szlafrokowe spotkania z Katarzyną Miller w Różanej Rezydencji Wellness. 13 – 15 LISTOPAD 2018r. rozpoczynamy pierwsze z cyklu SZLAFROKOWYCH SPOTKAŃ, które prowadzić będzie Pani Katarzyna Miller w naszej Różanej Rezydencji Wellness

Katarzyna Miller – polska psycholog, psychoterapeutka, felietonistka, nauczyciel akademicki. Autorka wielu książek i bestsellerów ! tj Chcę być kochana tak jak chcę, Bez cukru proszę i wiele innych.

Pani Kasia jest częstym gościem Pytania na Śniadanie, czy Dzień dobry TVN – występuje tam w roli psychologa/eksperta.

Wieloletni wykładowca na Gender Studies UW. Publikuje swoje felietony w czasopiśmie „Zwierciadło”. Prowadzi stałą audycję w Radiu Kolor.

Szlafrokowe spotkania czyli być kobietą…

Ten cykl dedykujemy kobietom, które chciałyby sięgnąć w zakamarki własnej świadomości. Porozmawiamy na co zwrócić szczególną uwagę, jak gromadzić pozytywną energię, jak odczytywać emocje i dostrzegać własne potrzeby,

Pani Kasia Miller będzie z wami przez cały pobyt! 🙂 13 – 15 LISTOPAD 2018r.

Więcej informacji recepcja@rozanarezydencja.pl; +48 509 494 125

Istnieje możliwość przyjazdu na sam warsztat z Panią Katarzyną Miller ! Liczba miejsc ograniczona, po więcej informacji prosimy o kontakt z recepcją!

Ocen: 1
2 komentarze
  1. Oj tak , czad:-) bardzo polecam każde spotkani z Panią Katarzyną Miller to nowe spojrzenie na siebie a jeszcze w takim otoczeniu:-)
    Warto zainwestować w siebie:-)
    Jagoda

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany