Zwalczaj ból gardła w dzień i w nocy

ból gardłaBól gardła – drapanie, pieczenie czy swędzenie to tylko kilka uczuć, które towarzyszą nam w pierwszej fazie choroby. Objawy mogą być tymczasowe lub zmienić się w silne zapalenie, więc najlepiej działać od razu. Pomoże w tym Strepsils.

Ból gardła w dzień i w nocy

Kiedy poczujemy, że nasze gardło zaczyna lekko drapać, staje się wysuszone, a przełykanie staje się bolesne, należy zadziałać od razu. Często najsilniejszy ból gardła czujemy o poranku, czego powodem może być brak nawilżenia śluzówki oraz obecność zarazków nagromadzonych podczas snu, kiedy nie oczyszczamy jamy ustnej i gardła poprzez przełykanie śliny.

Zniwelować te objawy pomoże Strepsils Intensive tabletki do ssania lub Strepsils Intensive Direct aerozol. Strepsils Intensive ma działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne, dzięki czemu zwalcza objawy obydwu rodzajów infekcji. Dodatkowo, ssanie pastylek wzmaga wydzielanie śliny, która zwilżając błonę śluzową jamy ustnej i gardła, zmniejsza odczucie bólu. Aktywna substancja w Strepsils Intensive i Strepsils Intensive Direct ma działanie bardzo szybkie, uśmierzając nieprzyjemne drapanie czy pieczenie. Łagodzące działanie leku można odczuć już po 2 minutach.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Gardło – musisz je nawilżać

Wzmożone uczucie podrażnionych górnych dróg oddechowych często powraca wieczorem, kiedy nasz organizm jest wyczerpany, przemęczony i potrzebuje odpoczynku. Zapalenie gardła może zaburzyć sen, a przez to uniemożliwić pełną regenerację. Tradycyjne „domowe” rozwiązania mogą być niewystarczające w walce z bólem.

Strepsils Intensive Direct w aerozolu jest idealnym rozwiązaniem do stosowania przed snem. Dzięki potężnej dawce substancji czynnej, zwanej Flurbiprofenem, Strepsils Intensive w formie aerozolu łagodzi ból i zmniejsza obrzęk w gardle. Forma spray’u oraz brak cukru w składzie pozwalają na użycie go tuż przed snem – bez potrzeby zasypiania z tabletką w ustach lub ponownego mycia zębów. Dzięki Flurbiprofenowi, wnikającemu wewnątrz komórek i aktywnie zwalczającemu stan zapalny, produkt działa do sześciu godzin, pomagając organizmowi odpocząć.

Cena tabletek Strepsils Intesive: 16,99 zł (16 sztuk); 24,99 zł (24 sztuki)

Cena aerozolu Strepsils Intensive Direct: 16,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany